Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Semmit nem tudok erről a...

Semmit nem tudok erről a migráns határzáras határátlépős témáról! Van aki felvilágosítana miért történik ami történik?

Figyelt kérdés

Egy történet ami talán érdekes:

A törökök ajándékot küldtek a Magyar királynak II. Ulászlónak. A király beengedte a török királyt a várba a palotaőrséggel együtt! Ekkor este leölték a magyarokat és átvették az uralmat Magyarország felett.

Nézzetek szét egy fegyverboltban hetente cserélődik az árukészlet elfogynak a magyar lőfegyverek és tőrök. Unokabátyám is árusít pár ilyent és most hogy itt vannak a migránsok jobban fogy a készlete. :) Viszik haza a szuvenírt?


Szóval hogy indult ez az egész bevándorlás? Köszönöm.



2015. szept. 19. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, majd a bevándorlóknak adnak el fegyvereket, amikor a magyarok sem vehetnek.

Öregem, hogy mennyi idioten van ebben az országban. Nem csoda, hogy itt tartunk.

2015. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ebből nem tudtam meg amit akartam...
2015. szept. 19. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Összehordtál itt mindent...10-szer olvastam el mire megértettem mit akarsz.

Amúgy unokabátyád akkor jelentsd fel a rendőrségen, mivel lőfegyvert nem árusíthatna akárkiknek. Csak engedéllyel, fegyvertartásival. (Lőfegyvert írtál nem gáz- és riasztófegyvert)

2015. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak lőfegyverek és tőrök fognyak, hanem egyéb hadi anyagok is. Ezek veszik mint a cukrot.
2015. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a múltkor láttam, hogy a Magyar Honvédség adott el egy T-72-es tankot a bevándorlóknak, ami persze nem csoda, mert a Honvédséget is a zsidók irányítják, akik azt akarják, hogy az arabok tankokkal erőszakolják meg az ártatlan magyar nőket.
2015. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magyarok vesznek fegyvert, vedekezni. Foleg migrans kozeli helyeken. Ha migransok is vesznek, remek. Ha a masik ralep a koranjara,legalab el tudja vagni a torkat. Ennyit latok bele, ha igaz is,nem azt, hogy egy urbol leszallo lenyre varnak,aki vezerszoval rajukparancsol,hogy nahh most kezdejetek oldokolni.
2015. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Érthetőbben nem tudod elmondani a bánatod?

A kérdés címe nem passzol ahhoz amit leírtál hozzá. De közben mondatonként ugrottál más témára és történésre.

2015. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5. Imadlak,hogy nem tartod titokban. ;)
2015. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Téged elég nehéz lesz felvilágosítani, ahogy elnézlek.
2015. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#3: nem lőfegyvert hanem tőrt árusít és a rendőrök is az ő tőrét használják amúgy van mindenre engedélye!

-: Még mindig nem kaptam választ a kérdésre csak kritikát a megjegyzésemre! Mikor kapok választ? :)

2015. szept. 19. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!