Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez szerintetek mennyire normális?

Ez szerintetek mennyire normális?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UHDK92EzvB4


Én komolyan nem értem... Nem értem! Ezt most komolyan mondja? Vagy valami rossz vicc? Valamint ha komoly, akkor még mindig van olyan ember aki ezt el hiszi? Nem értem hogy ülhet egy ilyen ember a parlamentben! Nincs igazság a földön. Jah igen, nem FIDESZ-es vagyok. De ez a politika semmiképp nincs rendben így. Vélemény?



2015. szept. 20. 12:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még ki hagytam hogy szerintem ebben az egész dologban összeesküvés van. Mert ilyen ökörséget normális ember nem mond... Fidesz és DK részben össze játszik a fidesz javára.
2015. szept. 20. 12:19
 2/10 anonim ***** válasza:

A politikusok gátlások nélkül hazudnak annak megfelelően, ahogy érdekeik kívánják. És sokan ezt is benyalják gondolkodás nélkül.


Gyurcsány csúcspontja egyértelműen a 2006-os beszéde volt, és addig állította, hogy ő nem hazudott, hogy mst már lassan kezdi átvenni a média is :D

2015. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Gyurcsány szeretne újra lövetni :P
2015. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem normális, és mindenki tudja. Azt is az az ember mondja, aki rálövetett a magyarokra, a tömegre (gumilövedékkel), aki cigány lázadást akart kirobbantain, ezért ártatlan cigányokat feláldozott -lelövette őket, aki rálövetett a rendőrpalotára, aki féktelen magyar-gyűlöletében mindenre képes, aki elment a nagybeteg pápához és fülébe súgta zokogva, hogy a magyarok milyen rosszak aki ennek ellenére nincs börtönben.

Nem kell foglalkozni vele, a fentieket pontosan tudja mindenki.

Ezen a helyen ÉLŐBEN közvetítették az akkori eseményeket - és pontosan lehetett látni, mi volt.

[link]

2015. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy ha a politikai érdek megkívánja akkor próbál hazudni. De itt konkrétan olyan hülyeséget mondott, aminek az ellentettjét kb. a fél ország élő közvetítésben látta a saját szemével, a másik fele meg pár órával később az ismétlésben látta.


2006-os balhénál is az egyik tv stáb felhívta Gyurcsányt telefonon hogy mi a helyzet. Ott mondta hogy a közvetlen kapcsolatban áll a rendőrséggel, ő maga is kiadott néhány utasítást. Miután megvolt a rendőrségi balhé azonnal úgy letagadta az egészet, mint ha a fél ország nem élőben nézte/hallotta volna ezt a beszélgetést.


Ami pedig az egészben a legszomorúbb, hogy még mindig van támogatottsága, bár azok sem állnak sokkal jobban agyilag. Az egyik volt DK-s tagot személyesen is ismertem. Naponta posztolta facebook-ra hogy így meg úgy be kellene tiltani a fideszt/jobbikot/gárdát/megmégkitutdjamit. Nem sokkal később meg azért verte ki a balhét, mert kitiltották a hülyeségei miatt egy facebook csoportból és hol van a szólás-szabadság meg a demokrácia. De ha megnézitek, akkor ez a jelenség a DK fanatikusok igen nagy részénél megfigyelhető.

2015. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ez ha jól tudom éppen délben volt.

("Hazudtunk reggel, délben, meg este...")

2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semennyire nem normális.

Börtönben, vagy elmegyógyban lenne a helye. :)

2015. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsány, egy tipikus magyar ellenes hazaáruló.
2015. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen 8-as és az egész sleppje: érdemes visszaemlékezni,milyen hisztériát csaptak amikor a MAGYAROK jogairól volt szó - riogattak 1 millió románnal, és alázták a határon túliakat. Most meg ide a kebelemre minden idegen- vagyis potenciális magyar és kereszténygyűlölő. De valójában nem azok, és gyurcsányék újra pofára esnek.Két oldalról is kivillantották foguk fehérjét
2015. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"riogattak 1 millió románnal,"


23 millióval riogatta a híveit a ripacs! :D Amúgy a többi helytálló.

2015. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!