Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a valaha létező...

Orbán Viktor a valaha létező legnagyobb tekintélyű és Európa által elismert miniszterelnöke Magyarországnak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2015. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Gyurcsánynál nagyobb tekintélye van, mivel Fletó csak bohócnak volt jó és nagyon könnyelmű volt akit az EU kihasznált. Nem csoda, hogy jól le is épült a gazdaság.


De azért túlzás, hogy Orbánnak oly nagy tekintélye lenne, inkább negatív hős.

2015. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de ezt próbálja elhitetni a néppel.
2015. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Az európai politikusok szemében most ő az ördög és a bűnbak....

Viszont az európai emberek szemében most elég népszerű,mert az emberek nagyrésze pl.franciaországban,ausztriában egyetértenek a menekült politikájával.

2015. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

"Viszont az európai emberek szemében most elég népszerű,mert az emberek nagyrésze pl.franciaországban,ausztriában egyetértenek a menekült politikájával."


Szívesen odaadjuk nekik. Ha jól tudom, a franciák és az osztrákok is jobban állnak nálunk anyagilag, talán ők ki tudnák elégíteni a Fidesz-slepp pénznyelő igényeit.

2015. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Bolond likból bolond szél fúj. Erre már a politikusok is rájöttek, elmebeteggel nem kell vitázni.
2015. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

5-ös

Akkor te kit szeretnél a kormányban látni???

Gyurcsány,Vona,Mesterházy?????????

2015. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

Azért szerintem volt jó néhány nagyobb tekintélyű vezetőnk.

De ha ennyi kell a nagy tekintélyhez, amit Orbán csinált, akkor ennyit szívesen megtettem volna én is. Sőt, többet is.

2015. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Orbánnak tekintélye európában?? Inkább bohócnak tűnik.

Itt egy kis videó, döntsd el te, hogy így viselkednek-e egy tekintélyes politikussal?


[link]

2015. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

"5-ös

Akkor te kit szeretnél a kormányban látni???

Gyurcsány,Vona,Mesterházy??????"


Mondjuk valaki olyat, aki nem lop.

Attól pedig, hogy Orbán a legkevésbé rossz, még nem fogom őt isteni magasságokba emelni. Lehet, hogy ti ennyire igénytelenek vagytok, de én azért ennél többre vágyom, mint ami most van, mert így is lassan megdöglünk, ha a Fidesz marad, mert továbbra is annyira élhetetlen az ország, hogy százezrével menekülnek innen a fiatalok a hanyatló nyugat felé.

2015. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!