Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és a Fidesz...

Orbán Viktor és a Fidesz nyert népszerűséget a bevándorlás miatt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem változtak az erőviszonyok, csak még jobban nőtt a szakadék a balliberálisok és a jobboldaliak között.

Akik eddig is jobboldaliak voltak, azok megerősödtek abban, hogy nem szabad hagyni, hogy a baloldal, liberálisok kerüljenek ismét kormányra, aki pedig liberális, Fidesz-Jobbik-ellenesek, az pedig megerősödött abban a véleményében, hogy minél előbb le kell váltani a kormányt és a fasizmust. A baloldalnak, MSZP-nek, DK-nak viszont árthat is, ha nagyon elkötelezik magukat a migránsok mellett, mivel a baloldalon is sok az idegenellenes, bevándorlásellenes szavazó.

2015. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%
Jobbik nemrég még arabbarát volt.
2015. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább a Jobbik járatta le magát azzal, hogy teljesen tanácstalannak bizonyult. Én eddig Jobbikos voltam mindig is de lehet, hogy a Fidesz-re fogom tolni legközelebb.
2015. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A jobbik szinte eltünt...létezik még egyáltalán???

Mszp és DK kutyusokat szoktam latni ,hogy verik a nyálukat de a jobbik????

Innen látszik,hogy a jobbik nem érett egy orszag vezetéséhez,mert hozzá szólni nem tud a migráns helyzethez.

Egyébként Vona most örülhet,itt vannak az arabjai....

2015. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyelőre nyertek, de tiszavirág életű népszerűségük fénysebességgel fog visszaesni, amikor a központi országok elkezdik kitoloncolni a felesleget abba az országba, ahol regisztrálva lettek, és Orbánék jó kutyához híven regisztrálták is szorgalmasan az összes menekültet.
2015. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.

Az összeset????????

Pont az a lényeg,hogy senki nem akart regisztrálni........

2015. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Statisztikák kimutatták, hogy igen. Egyébként nem meglepő, hisz már az egész kezdetén megmondta, hogy mi lesz, és mára bebizonyosodott, hogy neki lett igaza.
2015. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nesze jobbik kutyák: [link]


HAJRÁ FIDESZ! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!

2015. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!