Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális politikusokat...

A liberális politikusokat hazaárulásért nem csukják le?

Figyelt kérdés
Mi számít hazaárulásnak hogy nem az hogx engedjünk be terroristákat ellenőrizetlenül akár milyen tömeggyilkos erőszaktevők lehetnek meg nemúgy néznek ki mint aki nagyon menekül megafonnal a kezükben. Svédeknél már évek óta erőszakolnak nőket meg angoloknál. Németeknél most kezdték meg csomó videó van ahogy belekötnek a helyi lakosokba a semmiért. Aki ezeket ellenőrizetlenül beengedné miért nem csukják le hosszú időre.
2015. szept. 20. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Lelesz csukva az összes.

Viszont, ennek még nem jött el az ideje.


De, ne aggódj, visszakapják azt, amit okoztak.

2015. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Épp hasonlót mondtam ma én is a férjemnek. Amit Gyurcsány művel most, amiket nyilatkozik a nemzetközi sajtónak, az simán kimeríti a hazaárulás fogalmát.
2015. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
A Jobbik kormány ígért felelősségrevonást. A liberálisokat bíróságok előtt fogják elszámoltatni, főleg akkor ha konkrét fegyveres harc is kitör a menekültek és az európaiak között.
2015. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a haza bölcsét, Deákot is bűnözőnek kellene nyilvánítani. -.-
2015. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
4# Ő nem támogatta az ország muszlim megszállását. Miért kéne őt bíróság elé vinni?
2015. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Az ország szétlopása, a magyar emberek jövőjének az elmutyizása nem zavar jobban? Visszafordíthatatlan károk, örökre elvándorolt fiatal magyarok, családok, na ez a hazaárulás.
2015. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
2015. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az ország szétlopása, a magyar emberek jövőjének az elmutyizása nem zavar jobban? Visszafordíthatatlan károk, örökre elvándorolt fiatal magyarok, családok, na ez a hazaárulás."


Ez is hazaárulás.

De, az is, amit a kérdező felvet.

2015. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, a hazaárulás az, ha valaki kapcsolatot vesz fel külföldi kormánnyal vagy szervezettel hazaárulás céljából.

Gondolkoztam én is azon, hogy hogy van ez, pl. hogy mi van ha nem az ember, hanem a külföldi akármi kezdeményez.

Mi van akkor, ha tud ilyenről, és nem tesz ellene?

Mi van, ha segíti?

A törvény szerint -ahogy én értettem, de nem értek hozzá- nehéz lenne bizonyítani, hiába triviális.

2015. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!