Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összeállt a Fidesz-KDNP &...

Összeállt a Fidesz-KDNP & Jobbik koalició?

Figyelt kérdés

Együtt szavaztak. Megint.

[link]


2015. szept. 21. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Jobbik sok mindenben egyetért és sok mindenben nem ért egyet a Fidesszel, most olyan téma robbant be a köztudatba, amiben egyetértenek, nem jelent semmit, a Jobbik pl ellenzi annak az országnak a létezését, amely helytartójának a Fidesz sehogy sem akar gátat szabni.. már hogy állnának össze? :)
2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mármint a hatalmának, beleszólásának a magyar ügyekbe
2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Salx Narval ***** válasza:
94%
Várható volt, hogy a Jobbik megszavazza és az is, hogy az MSZP sunyítani fog. Nekem az a véleményem, hogy akik egy ilyen fontos kérdésben nem merik adni a szavazatukat ide, vagy oda, azok nem valók a parlamentbe. Meg úgy általában nagyon rühellem ezt a tartózkodom stílust, ha tartózkodni akar valaki, akkor maradjon otthon, vagy menjen ki a büfébe és ne szavazzon. Én be is tiltanám simán, aki döntésképtelen ne menjen oda.
2015. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem védeném az MSZP-t, de a tartózkodás nem egyszerű nem szavazás, hanem azzal azt fejezhetik ki az emberek (nem csak a parlamentben, hanem akár egy lakógyűlésen is) hogy pl. valaminek csak egyes részeivel nem értenek egyet, esetleg a módjával nem értenek egyet, használható még akkor, ha azt kívánják kifejezni, hogy úgy gondolják nem rendelkeznek elegendő információval/hatástanulmánnyal stb. az eldöntendő dologról.


Bár szerintem sokszor a parlamentben a nem helyett is használják, mikor a "népharag" miatt nem mernek egyértelműen egyet nem érteni, de ha meg igent mondanak, akkor meg attól félnek, hogy segget csinálnak a szájukból.


De nem hülyeség, hogy létezik. Az eldöntendő kérdésekre nem mindenesetben igen vagy nem a válasz, az élet ennél kicsit bonyolultabb.

2015. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

#4

ezzel csak az a baj, hogy az Mszp kb minden esetben legyen bármilyen Fidesz által benyújtott javaslat, 10-ből 11 ponttal 100%-ban nem értenek egyet.

ha azt mondaná a Fidesz, hogy holnaptól legyen ingyen kenyér, azt az Mszp már csak azért is azonnal leszavazná.

még szerencse, hogy szinte semmi beleszólásuk nincs a parlamenti ügyekbe, mert ha lenne, akkor az országban a jelenlegi szar helyzetből is fost csinálnának.

2015. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Ebben egyet értenek,ennyi az egész.

Nem csíptem a jobbikot eddig (és ezután sem fogom őket imádni)de most hatalmasat nőttek a szememben...az egyetlen ellenzéki párt aki félre rakta ezt a rivalizálást és a nemzet sorsát nézte először.

2015. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meglepő, inkább az a szánalom, hogy a többi maszop-csökevény mindenkit beengedne csak úgy.
2015. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én inkább ezt nevezném normális ellenzéknek: megvannak a saját elveik és terveik, de a Fidesz javaslatait is képesek elfogadni, ha úgy ítélik meg, hogy jót tesz az országnak.
2015. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5# ez mennyiben cáfolja azt, amit én írtam?
2015. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy máskor is szavaztak már együtt velük, még akkor is, mikor szükség sem volt rá. Nem tudom ezen mi olyan érdekes most.
2015. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!