Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mivel tette tönkre az...

Orbán mivel tette tönkre az országot?

Figyelt kérdés

Kérlek részletesen, érveiteket példákkal támasszatok alá!

Én nem értem miért utálják ennyire...

A stadionok fejlesztését és a vasárnapi zárvatartást én sem támogatom!

No de mivel rosszabb Ő mint Gyurcsány?



2015. jún. 1. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Csak egy pár törekvése, de inkább a kérdésed a Fideszre vonatkozzon nem csak Orbán keze van a dolgokban:

- 14 új adót vezetett be 2010 óta.

- Olyan földtörvényt alkotott amivel a haveroknak játszotta át a földeket.

- Közbeszerzési értékhatárt 25 millióra emelte, így az alatti közbeszerzéseket nem kell pályáztatni. (Tudjuk hogy így kiknek kedvezett megint csak.)

- Elvette a korkedvezményes nyugdíjat. Ami szerintem azért a tűzoltók esetében maradhatott volna mert azért ne várják el hogy 60 évesen több tíz kilós felszereléssel rohangáljanak tüzet oltani és életeket menteni!

- A magánnyugdíjpénztárat beállamosította. Arra fogva hogy "elbrókerezik" a magánnyugdíj pénztárak. Erre a kormány szépen el is költötte a több ezer milliárd forintot!

Sorolnám nap estig még...van egy pár dolog.

2015. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Az igazság az h már is 1990 től a rendszerváltáskor zuhanó repülés. Aranytartalékot beváltották dollárba dollár gyengült és löttek kb 64 tonna aranynak(ma Magyarországon mindössze kb. 3 tonna aranytartalék van.

Egy orságnak minnél több a aranya van annál értékesebb!!! Szóval itt nem feltétlen Orbánról van szó hanem az elmúlt 25 évről és nem is feltétlen miniszterelnökökről, hanem arról a néhány hazaáruló féregről(mint pl az Arany eladása) akik eladták az országot. Utolsó kérdésedre annyi, hogy Gyurcsány azzal menti vagy mentik, hogy összehasonlítja vagy lítják a mostani gazdasági helyzetet a korábbi Gyurcsány kormánnyal. Persze az árak sokkal alacsonyabbak voltak és az adó is...De mi arra a garancia ha ő marad, hogy nem így végződik-e mint a most élünk?!?!?! Ugyebár ilyenkor amnéziásak az emberek is volt annó vizit díj most meg van stadion :D SZÓVAL EGYKUTYA AZ EGÉSZ!!!

2015. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

[link]

[link]

[link]


Van sok ilyen lista, olvasgass.

Ami nekem személy szerint különösen nem tetszik:

oktatás szétverése

korrupció intézményesítése (trafikmutyi, földmutyi, atommutyi, közbeszerzések)

közmunkaprogram

beteges és kendőzetlen propaganda


"No de mivel rosszabb Ő mint Gyurcsány?"


Nem tök mindegy? Gyurcsány 6 éve volt miniszterelnök, most egy aprócska párt jelentéktelen vezetője. Nem attól lesz valaki jó, hogy jobb mint Gyurcsány. Már tényleg nevetséges ez a Gyurcsányozás. 2015 van.

2015. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy egyik előttem válaszoló is célzott rá, az ország szétlopása már a rendszerváltáskor elkezdődött.

Van itt egy kissé hosszú és néhány felesleges részt tartalmazó 4 részes videó az ország kivégzéséről. Sajnos sok igazság elhangzik a 4 videón:

https://www.youtube.com/watch?v=7BqJFlM2LHA

https://www.youtube.com/watch?v=mI83JlE08qc

https://www.youtube.com/watch?v=K6dPYi6RzUw

https://www.youtube.com/watch?v=us-kj9Ccrxc

A fura az egészben az hogy nem is külső ellenség tünteti el Magyarországot hanem a saját polgárai közül kikerült hazaárulók.

2015. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Azzal, hogy élve született.
2015. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Semmivel nem rosszabb, mint Gyurcsány, vagy Libajnai. A korkedvezmény eltörlése a legjobb intézkedése volt, 34-35 éves fiatal srácok vastag nyugdíjjal otthon ez egy vicc volt az biztos. A magánnyugdíj is jó volt államosítani, úgy jártunk volna mint a Cash botrányosok.
2015. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
#7: "A korkedvezmény eltörlése a legjobb intézkedése volt" Mert irígy vagy vald be. Abba nem gondoltál bele hogy mikor ég a házad / lakásod mi lesz mikor a 65 éves tűzoltó fog rohanni (már ahogy tud) hogy oltson és közben drukkolsz neki hogy mentse meg a házad, a tárgyaid....
2015. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Egy nem 65-ig maradnak, kettő nem a tűzoltókról van szó. Hanem a börtönőrökről, rendőrökről. Nem a tűzoltókról.
2015. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyilván te valami érintett vagy, de ha kívülről nézed, akkor belátod hogy jól tette. Én keresek 200 bruttót, abból kapok max 125-öt. Azért vonnak le annyit, hogy a 30 éves gyerekek otthon üljenek 200 nyugdíjjal.
2015. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9: Nincs korkedvezmény, tehát a nyugdíjkorhatár mennyi is? (A 2015-ös évben az 1954-ban születettek fogják elérni a 62,5 éves korhatárt.)

És nem érintett vagyok, hanem tájékozott és sok volt és aktív rendvédelmis ismerősöm van! És mint bevallottad írigy vagy és jogod van hozzá. Amúgy 16%-os adó van rajta. Ne hogy azt hidd elvették az egészet...csak jogfosztottá tették őket, mert anno amire esküt tettek az nem úgy lett. A haza és a nép szolgálatára tették az esküt, még te nem tudom mire.

2015. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!