Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Jobbikosok, miért vagytok...

Nem Jobbikosok, miért vagytok frusztráltak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Jobbik szimpatizánsként kérdezem, mi a faroknaknak kell állandóan provokálni, és marhaságokat kérdezni? Egyes oldalakon már alakultak olyan klubok, amik arról szólnak, hogy milyen idegesítő a Jobbik szimpatizánsok forumozó szokásai. Te provokátor vagy, vagy ennyire nincs jobb dolgod?
2010. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Szintén Jobbikosként ezt már én is túlzásnak tartom.

Szebb Jövőt!

2010. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van az elsőnek! (Jobbikos vagyok)
2010. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van. Én egyébként anti jobbikos vagyok, bár igazán egyik párt sem érdekel, mert mind csak ígérget de jobb sosem lesz, csak egyre rosszabb. Lopnak , csalnak , hazudnak és erre kényszerítik az országot is. Ugyanúgy a jobbik is. És abszolút nem vagyok frusztrált, de a rasszizmus egy nagyon csúnya dolog, és a jobbik kedvelők nagyrésze, akik a magyar hazafiknak tartják magukat, és jönnek a le a cigányokkal és stb. szövegekkel... Tényleg ilyen országot akarunk? Olyan miért nincsen hogy béke párt? Én arra szavaznék az tuti. a gyűlölködés háborúba vezet.
2010. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

22:48


1 kérdés ami tényleg nyomi, arra érkezett három válasz ami leoltja és Jobbik szimpatizáns. Plusz egy Jobbik-ellenes. Az első hsz-t is én írtam, de ki kell egészítenem, hogy néha összefújja a szél a szemetet.

2010. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak tudod nem minden Jobbikos ilyen!

Pld én soha nem zsidózom vagy cigányozom csak ha a szót mint főnév kell használni, és nem pejoratív!

Mindent elmagyarázok érthetően, és én is elvárnám ugyan ezt! De nem, soha, csak egyszerűen higgyem el hogy én vagyok a hülye, és a 20 év tapasztalatával és a logikával szemben esek térdre az alátámasztatlan acsarkodásaitok és személyes véleményeteknek! 1000× hallottam már hogy közgazdaság hoz nemért, tapasztalatlan, stb stb! Mintha csak 1 lehetőség lenne, mintha annyira jól állnánk mikor pontosan azt a felfogást hirdetők média mantráit hallom vissza a sorok között, akik ide juttatták az országot.

Ha van véleményed, akkor legyen logikus érved is.

Ha valamit idézel akkor ne csúsztass mert nem a parlamentben vagyunk. Ennyire egyszerű.

És ha teli szájjal bömbölsz hogy csak vádaskodsz és náci-zól, értelmes vita helyett, akkor csak is frusztrált lehetsz! Mert indok és logika nélkül a vita csak demagógia, és ha még fel is háborodsz az fruszráció!

2010. márc. 13. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:34


Aranyos a kislányos naívitásod.

2010. márc. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért?Te talán jól viseled az MSZP nyolc évét?Elég gyanús!
2010. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Csak ismételni tudom magamat...

Döbbenetes, hogy mennyi elvakult jobbikos van! Fogalmuk sincs semmiről, helyesírás 0, magyarul sem tudnak, és itt osztják az észt...

Hihetetlen, hogy azt hiszitek, hogy másnak nem lehet tőletek különböző véleménye. Mert aki máshogy gondolkodik, az már hülye, agyalágyult, s*ggfej, zsidó, cigány, hazaáruló, komcsi, libsi... Csak hogy pár finom kifejezést említsek. Arról már nem is beszélve, hogy állandóan a fórum elhagyására szólítjátok fel a veletek egyet nem értőket. És persze nem vagytok rasszisták, fasiszták, nácik, demagógok, beképzeltek, hiszékenyek...

De nem azért vagytok rasszisták, fasiszták, nácik, demagógok, beképzeltek, hiszékenyek mert zsidóztok, cigányoztok, hanem leginkább azért mert nem bírjátok felfogni, hogy másnak lehet más véleménye.

Nem várok semmi értelmes megnyilvánulást erre a hozzászólásra sem. A fenti beakadt-lemez effektus fut újra meg újra..."


Most, hogy kifröcsögted magad, megnyugodtál? Szedjél valami nyugtatót, és ha lehet, ne keveset....

2010. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!