Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, hogy megnyugodjak?...

Mit tegyek, hogy megnyugodjak? Nagyon félek, hogy háború lesz a menekültek miatt

Figyelt kérdés
Mindenhol azt szajkozzak hogy gyilkolnak majd ezek a menekültek és én már hetek óta gyomorideggel létezem :( ráadásul lány vagyok . A menekült férfiak sokszor bamulnak ... rettenetes :(
2015. szept. 21. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Viktor király majd megvéd téged, és az országot. Ne félj.
2015. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

"Mit tegyek, hogy megnyugodjak?"


Kapcsold ki a TV-t.


"A menekült férfiak sokszor bamulnak"


Hát igen, mi férfiak már csak ilyenek vagyunk. Bevallom, én is megszemlélem olykor a női lakosságot.

De őszintén, te nem szoktad megnézni a jó pasikat?

2015. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jó az nem zavar . Néz a fekete is mosolyog ennyi . Ez kedves . De van amelyik koszovói vagy milyen koxos mérgesen beteg fejjel néz és utánam is fordul és végig néz míg megyek ..
2015. szept. 21. 22:28
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Ha több tízezer, százezer ember úgy dönt, hogy mától ők egy másik nép lakóhelyén fognak élni, ha törik, ha szakad, és az a nép ez ellen nem tehet semmit - az gyakorlatilag már háború.


Háborús területről jönnek, gyakorlatilag ellenőrizetlenül, mindenféle ember lehet közöttük.


Jobbikos vagyok, nem Fidesz rajongó, de itt a leghatásosabb megoldás a határok teljes kontrollja, papírok és regisztráció nélkül egy lelket sem szabad beengedni. Európa a vesztébe rohan és még tapsol is hozzá.


Nyugodj meg, egyelőre nem hozzánk igyekeznek a legnagyobb számban, és nem is tegnap kezdődött ez a folyamat, csak épp most indult be igazán - és még nincs vége. Bízni kell, figyelni a híreket, tisztán látni.

2015. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 intrepid ***** válasza:
44%
Megnéznek a menekült férfiak. Ez a legnagyobb problémád. Ezek a szerencsétlenek életükben nem láttak még női testet ennyire fedetlenül mint nálunk, mert a vallásuk, kultúrájuk tiltja. Azt nem olyan szigorúan, ha megerőszakol egy nőt. Na részemről ennyit a más kultúrák iránti toleranciáról. Mindenki maradjon abban a közegben, ahova való, ha nem képes felnőni a helyi szokásokhoz, és még a gyerekeit is az otthoni barbár szellemben neveli. Ezeknek mi fehér emberek mindig is ellenségek leszünk, akit el kell pusztítani.
2015. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kossz most már bőgök is .
2015. szept. 21. 22:59
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
4nek:Miért feltételezel róluk ilyen hülyeséget?! Háború ellen jönnek el! Utalják a háborút! Áldozatok! Miért ne segíthetnek rajtuk? Minden nemzetben vannak gáz emberek,nincs kollektív bűn! Miért nem ismerkedsz velük,szóba állsz velük,infot gyűjtész? Szerinted a nemzetiség fontos nem a személyiség,meg a hozzáállás? Törvényekkel szabályozással nagyon sok emberen tudunk segíteni! Pl nepessegkorlatozas adókkal. És akkor nem szaporodnak el. Miért nem inkább a politikusokat hibáztatja,a cia t, a natot akik miatt kialakult a helyzet?!
2015. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Milyen áldozatok ? Hagyjad már.Élősködő paraziták,előszeretettel erőszakolják meg a nőket,ahol éppen vannak.Barbár népség.
2015. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Akiket én ismertem arabokat nem eroszakoltak meg nőket,kedvesek,figyelmesek,csaladcentrikusak voltak.Nem hiszem hogy egy kalap alá kéne őket venni mindet! Lehet h zavaró h nagy tömegekben jönnek. Miért ne segíthetnek rajtuk,attól nekünk is jobb lesz ha átveszik az itteni törvényeket,fentebb lépnek erkölcsileg.
2015. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Miért eloskodok? Ha neked lerombolnak a lakohelyed,háború dulna az országodban te is raszorulnal masok segitsegere!
2015. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!