Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy a horvátok...

Tényleg igaz, hogy a horvátok kerítést építenek a szerb határra? Ez nem a pofátlanság netovábbja?

Figyelt kérdés

kb 1 HETE mondták Brüsszelben az egész világ hallatára, hogy ők nem fognak kerítést építeni, mert nem olyan kirekesztőek mint a magyarok, meg hogy ők az európai válságot közösen akarják megoldani, Európa nem egy erőd... és stb stb, undorító álszent talpnyaló duma.

Erre van pofájuk elkezdeni építeni?


2015. szept. 23. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb meg kell állítani őket


már így is elkéstünk.

2015. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A politikaban mindent szabad..
2015. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy igaz-e. De őket nem érdekli a pofátlanság.

Azt is mondták, hogy előre megbeszélték, hogy küldik a vonatot (a piroson át). Aztán meg azt mondta a miniszterelnökük, hogy egyébként nem is volt ilyen megbeszélés, ő ezt csak úgy hazudta.

Na most ezek után, mit lehet tőle várni?

2015. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország elásta magát egy életre az unió előtt.

nem csodálkoznék, ha az idegen forgalmuk - amit mellesleg a magyarok elég szépen gyarapítottak az elmúlt években - radikálisan csökkenne majd a következő nyáron.

2015. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb a mainstream EU (hogy nevezzem :D) is kerítést fog majd építeni a külső határokra.
2015. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

"nem csodálkoznék, ha az idegen forgalmuk - amit mellesleg a magyarok elég szépen gyarapítottak az elmúlt években - radikálisan csökkenne majd a következő nyáron."


Majd valószínűleg ezért nem fognak odamenni a turisták. :DDD

Ember, idén kezdődött el nekik az igazi pörgés. Eddig az európaiak mind Tunéziába, Egyiptomba, stb. mentek, de a terrorizmus növekedésével idén ezek az emberek Európa mediterrán részeire mentek inkább.

2015. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Andizsuzsi ***** válasza:
3%

Rogán június 10:

"„Nem fizikai határzárról szól a javaslat, azaz nem lesz drótkerítés a határon”,


Rogán június 17 délelőtt:

csak végső eshetőségként számol a kerítés felépítésével


június 17 este:

a kormány utasítást adott a belügyminiszternek a teljes magyar–szerb határ lezárásának előkészítésére. A 175 kilométeres határszakaszt 4 méter magas kerítéssel zárják le - jelentette be a kormány ülése közben Szijjártó Péter külügyminiszter


Hát mi sem vagyunk különbek.

2015. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
megjött a 7-es személyében a baloldali magyar ellenes propaganda terjesztője..
2015. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát mi sem vagyunk különbek."


Más egy kicsit a belpolitikai parasztvakítás, mint az, hogy kedden "meleg fogadtatásban részesítem" a térség összes menekültjét, majd szerdán mindenkit deportálok a szomszédos országba, kényszerítve azt a befogadásukra.

2015. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én félig horvát vagyok, de így is megutáltam őket (legalábbis a politikusaikat biztos) az elmúlt hét leforgása alatt.
2015. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!