Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazságtalan hogy míg mi az...

Igazságtalan hogy míg mi az EU előtt csak vízummal magasan képezve mehetünk nyugateurópába, most a menekültek mindenféle papírok/azonosító nélkül simán odamehetnek élni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Liberós emberségességi agyhalottság miatt van ez, sajnos...vajon mennyi terrorista megy be velük? :) és sajnálatos módon nem tanult a vezetőség a 911-es eseményből...
2015. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lemaradt egy t betű, mehettünk*
2015. szept. 25. 08:27
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

A magyarok munkavállalását az utolsó pillanatig akadályozták a nyugatiak míg a törököket, arabokat szívesen látták.


Szerintem szégyen!!!!

2015. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

A vasfüggöny nevű szovjet találmány ugye megvan? Miután az leomlott, egész könnyedén át lehetett már menni.


Menekültként pedig '56-ban is szívesen láttak százezreket, nem tudom mit problémázol.

2015. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem 56-ról beszélünk, hanem arról, hogy szakképzett, nyelveket beszélő magyarokat nem látnak szívesen, vagy max. alja munkára. Ezeket meg tárt karokkal fogadják. Igen, ez szégyen.
2015. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

# 5/5 Időpont ma 08:50


Engem - és néhány ezer másik, szakképzett magyart - szívesen látnak. Nem tudom ki hazudta neked azt, hogy nem.

2015. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Az EU előtt mennyivel?

Az 50-70es években nehéz volt Európába utazni, de ennek az volt az oka, hogy Magyarország nem engedte az állampolgárait oda!


Később könnyebb lett.


Most pedig azt csinálsz amit akarsz, ott élsz ahol akarsz, ott dolgozol, ahol munkát kapsz.


Mi ebben az igazságtalan?

2015. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát jó pár önéletrajzot beadtam, még a fejvadászok is azt mondták, ha van gyerekem, felejtsem el. Csak olyanokat látnak szívesen, akik egyedülállók.

Jó nem vagyok mérnök, sem orvos.

Pénzügyes vagyok, abból meg ott is Dunát lehet rekeszteni. De azért egy menekültnél százszor jobb vagyok.

2015. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudod mi a különbség egy szabályozott patak folyása és egy árvíz között? Na itt ugyanez a helyzet.
2015. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

ma 08:49

56-ban hány magyar menekült 6 biztonságos országon keresztül egy jóléti államba? Hány magyar !követelte!, hogy tovább utazhasson a számára kijelölt cél felé? Nem azzal van a baj, aki tényleg háború elől menekül, Ukrajnából is érkeztek páran, a kutyát sem zavarta a dolog, mindenki jogosnak tartotta volna akár több Ukrán érkezését is, a magyar állam bejelentette, hogy szélsőséges esetben felkészülünk 100 ezer ukrán fogadására és elhelyezésére (pályaudvarokon stb). De ezek nem menedék kérők! Ezek betörtek európába illegálisan és követelnek, úgy érzik nekik ez JÁR!

2015. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!