Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknál hogyan...

A balliberálisoknál hogyan alakult ki az a Hitler fajelméletére hasonlító nézet, miszerint a nyugat-európaiak magasrendűek, a kelet-európaiak alacsonyrendűek, a szinesbőrűek meg érinthetetlen szent tehenek?

Figyelt kérdés

A határon túli magyarok pedig még a szlovákoknál, románoknál is alacsonyabb rendűek.


Kertész Ákos genetikai disszertációja óta már azt se lehet mondani, hogy légből kapjuk.



2015. szept. 29. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

# 10/10 Időpont ma 17:38


Most komolyan egy fityiszestől vársz gondolkodást meg koherenciát? Ne vigyük túlzásba az álmodozást, előbb lesz kátyúmentes út az országban, mint ez megtörténjen.

2015. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Ők maguk sem tudják, csak ezt programozták be nekik.
2015. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

A 12-es válaszoló jár eddig a legközelebb az igazsághoz. :D


Persze aki nem tökéletesen hülye a témához, az legalább tudja, hogy a hitleri fajelmélet tökéletesen megalapozott konstrukció, aminek köze sincsen a pusztításhoz, míg a liberalistáknak ez a fajta felosztása a pusztítást készíti elő/szolgálja. Röviden, mondjuk. :)

2015. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10:59

"a hitleri fajelmélet tökéletesen megalapozott konstrukció, aminek köze sincsen a pusztításhoz"


A II. világháborút még nem tanultátok a suliban?

2015. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Smart motherfuckers sound like crazy motherfuckers to dumb motherfuckers." :)


Mein Kampf-ról hallottál? Guido Knopp hazugságairól? Meg tudod határozni nekem, hogy mi a nemzetiszocializmus? Hogyan vélekedik a társadalomról, annak elemeiről? Hogyan vélekedik a népekről?


Nem kell válaszolni; tudom, hogy nem, hiszen a kérdésedből is látszik.


Talán olvasni kellene valami olyat is, ami nem csak a II. VH-val kapcsolatos perverz sci-fi fantáziáidat elégíti ki (mint pld. az ún. "holokauszt"-elmélet), hanem van valamiféle alapja, vagy köze a nemzetiszocializmushoz, vagy bármihez, amit Hitler gondolt.


Hitler valódi gondolatai alapján elindulva az ő elveinek el nem ismerése és nem értése csupán az egyes személyek általános műveletlenségét bizonyítja, révén nem egy filozófus, szociológus, uralkodó és történész gondolatait vette át, alakított rajta. Így pld. a "hírhedt" fajelmélet sem Hitler találmánya, ő csupán összegezte és leírta, viszont tette ezt úgy, hogy más (történelmi, demográfiai, szociológiai) körülményeket is figyelembe vett.


Gondolom 5-10 percen belül törlik ezt a válaszomat is. :)

2015. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

19:06

A Mein Kampf-ot olvastam (egyébként itt van a polcomon). Történelem diplomám van, fő témám a 20. századi nemzetközi kapcsolatok. De ez lényegtelen. Csak azért mondom, h tudd, nem vagyok teljesen sügér a témához.

Nem tudom, te milyen könyveket olvashattál, h ennyire magas lóról beszélsz. Annyira nem is érdekel.

A vitát is inkább hagyom. Nincs kedvem sokadjára ezt a témát magyarázni és ostoba konteókat cáfolgatni. Valószínűleg felesleges is lenne. Ezt abból gondolom, h "ún. "holokauszt"-elmélet"-ről beszélsz. Ezt a vitát sincs kedvem századjára lefolytatni. Úgysem tudnálak meggyőzni, h tévedsz, szóval akár úgy is gondolhatod, h győztél. Így nekem sem kell feleslegesen tépnem a számat.

2015. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!