Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tett a Jobbik az elmúlt...

Mit tett a Jobbik az elmúlt évek alatt?

Figyelt kérdés

Állandó érv és téveszme, hogy a Fidesz asszisztált a szociknak az elqrásban. A parlamentben és a közéletben azonban mindent megtettek a jogállam és törvényesség keretei között a szocik ámokfutásának fékezésére.


Hol volt a sok jobbikos 2008. március 9-én és hogyan szavazott?


Hol volt a sok jobbikos amikor a Fidesz akadályozta meg az egészségügy privatizációját, a több biztosítós rendszert?


Csaknem akkor még a baloldalon álltak?


2010. márc. 14. 22:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem tennél fel inkább egy provokatív kérdést?
2010. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%
Mit tett a Jobbik az elmúlt évek alatt? -- Sokkal többet, mint a Fidesz az elmúlt huszonév alatt.
2010. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Mit tett a Fidesz az elmúlt évek alatt? Mert az, hogy folyton kivonultak és a kormány összes intézkedését élből elgáncsolták illetve leszavaztatták anélkül, hogy bármi alternatívát említettek volna, az egy nagy nulla alá, ne haragudj.
2010. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hogyan szavaztatok 2008. március 9-én, jobbikosok?
2010. márc. 14. 22:36
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

A jobbikosok döntő többsége Fideszes volt, ezt nyíltan be is vallják, tehát nem értem miért ez a provokáció. Rájöttek, hogy megvezették őket, nem tudom miért szálka a te szemedben, ha valakinek időközben kinyílt a szeme. Ha meg a pártra kérdezel, mint ahogy a kérdésed is sugallja, akkor miért a szavazóit szidalmazod?


A kérdésednek a gyermeteg provokáláson kívül semmi értelme.

2010. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

"Mit tett a Fidesz az elmúlt évek alatt?"


Olvasssá má!!! (Ne kérdezz. ;)))

A második válaszoló éppen azt írta le, hogy Fidesz semmit nem csinált.

2010. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
Mégis mit tehetne egy alulról szerveződő, parlamenten kívüli párt, te idióta? Ès még így is többet tett az országért , mint a fideszmszp együtt
2010. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mit tettetek ti, jobbikosok? Hogyan szavaztatok 2008. március 9-én?
2010. márc. 14. 22:43
 9/30 A kérdező kommentje:

"Mégis mit tehetne egy alulról szerveződő, parlamenten kívüli párt, te idióta? Ès még így is többet tett az országért , mint a fideszmszp együtt"


Ja ilyenkor alulról szerveződő kicsike mi? De a pofája meg túl nagy!

2010. márc. 14. 22:44
 10/30 anonim ***** válasza:
24%

"Fidesz semmit nem csinált."

Ez, persze, így nem igaz.

Mert pl. leváltották a Malév vezetését, mivel nem várta meg a menetrendszerinti járatra a késve érkező Fidesz-majmokat.

Megépítették az autópályát tokajszőlőhímvesszeje és neje birtokaihoz...

2010. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!