Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tett a Jobbik az elmúlt...

Mit tett a Jobbik az elmúlt évek alatt?

Figyelt kérdés

Állandó érv és téveszme, hogy a Fidesz asszisztált a szociknak az elqrásban. A parlamentben és a közéletben azonban mindent megtettek a jogállam és törvényesség keretei között a szocik ámokfutásának fékezésére.


Hol volt a sok jobbikos 2008. március 9-én és hogyan szavazott?


Hol volt a sok jobbikos amikor a Fidesz akadályozta meg az egészségügy privatizációját, a több biztosítós rendszert?


Csaknem akkor még a baloldalon álltak?


2010. márc. 14. 22:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Mert pl. leváltották a Malév vezetését, mivel nem várta meg a menetrendszerinti járatra a késve érkező Fidesz-majmokat. "


Itt nem értem kristálytisztán miért kellett volna megvárnia ha a mondatban is benne van hogy késve érkeztek.

2010. márc. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
42%

"Hazaáruloztak, zsidóztak, cigányoztak és a jövöben se lehet tölük töbett várni."



Maradj már te zsidócigány!

2010. márc. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Előtte semilyenes nem voltam. Lekakkantottam a politikát egész eddigi életemben egyszer voltam szavazni.
2010. márc. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Jobbikos színvonal megvan:


"5 -ször vertem ki a f*szom március 9.-én. Most már Jobb hogy tudod mit tettem? :)"

2010. márc. 15. 10:14
 25/30 anonim ***** válasza:
87%

az embernek alapvető joga, hogy a körülmények változásával a nézetei is váltzozhassanak. inkább azt nevezném beszűkültnek aki valamiféle elvhűségből kitart a régi érvrendszere és elvei mellett akkor is ha azok már nem időszerűek.

nagyon kíváncsi voltál, hát én elmondom:

az első választásokkor hittem a Fideszben, ugyanis akkoriban Orbán Viktor némiképpen még radikálisabb volt ,mint most Vona. ki is tartotta,m mellettük a következő választáson is. aztán mikor egyre jobban látszott, hogy belecsontosodnak a politikába és elvesztették a fiatalos lendületet, akkor az éppen ügyeletes radikális pártra a MIÉP-re szavaztam.azt hiszem rájuk is kétszer,...aztán most a Jobbikra fogok. a vizitdíjas szavazáskor természetesen arra szavaztam, hogy szüntessék meg, de nem tudom ki az a hülye, aki arra szavaz, hogy önként fizessen valamiért, ami bőven ingyen járna amennyi tb-t levonnak tőlünk!

2010. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%

23:38

Tényleg értelmes amit mondasz. Az itteni jobbikosok 99%-a csak a zsidózással meg a cigányozással elvan. A trágár szóhasználatukat már nem is mondanám.

Annit hozzátennék a dolgokhoz, hogy a magyar parlament rendszerében az elmúlt 8 évben az mszp-szdsz koalíció volt többségben. A fidesz mint ellenzék semmit nem tud csinálni, hacsak valamelyik mszp-s, vagy szdsz-es nem szavazmellettük. Beadhatnak ők 100000 törvényjavaslatot is, ha a többség nem fogadja el.

Annyit tettek, mint a jobbik: felszólítotték párszor a kormányt a távozásra. Ez nem vált be. Ennyi...

2010. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
42%

"Jobbikos színvonal megvan"


Meg meg drágám. :) Mindig ha ilyen színvonalas emberekenek válaszolunk. :)

2010. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

"Annyit tettek, mint a jobbik: felszólítotték párszor a kormányt a távozásra. Ez nem vált be. "


Persze, de nem is állt érdekükben a kormány leváltása. Akkor azt a trágyadombot, amit Medgyessy meg Gyurcsány a szadesszal közösen összehordott, a Fidesznek kellett volna eltakarítania. Takarítsa csak el, aki odahordta. Ha 2006 végén előrehozott választást ért volna el a Fidesz és nyer, akkor most a Fidesz állna vesztésre és éppen jönnének vissza a kormányba Fletóék. Jól taktikázott Orbán, most így hosszú időre el tudják tüntetni a szoclibeket a hatalom közeléből. És a Jobbiknak is jajj lesz, ha nagyon ugrál. Nem fogják hagyni az ország további lejárattatását, egyik szélsőség részéről sem.

2010. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A Jobbik építkezett: létrehozták a Csengey Dénes könyvtárat, ehhez kapcsolódva évente kulturális versenyt rendeznek, gárdát alapítottak és megszerveztek az Attila Király népfőiskolát. A gárda sok cigófertőzött településen könnyített az életen. A fidesz pedig népszavaztatott. Ezenkívül mindkét párt előállt egy választási programmal. (elsőnek a Jobbik) Pl. a maszop jó nagy betűmérettel alkotott egy 15 oldalas hülyeséget, bokros programjában meg csak megszorítások vannak. (36 oldalon át, jó nagy betűmérettel) Nagyjából ezeket tudom összegyűjteni.
2010. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A madöff és a maszop orgramját ellenpéldának hoztam fel. :)
2010. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!