Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aktív korúak ellátásánál...

Aktív korúak ellátásánál környezettanulmányozásnál miket néznek? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Ha csak egy ágy van és jelenleg nincs viz se gáz akkor az gond? Tehát mondhatják azt hogy szerintük mégsem élek ott életvitel szerűen mert nem adottak a lehetőségek?

2015. okt. 2. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben nem készítenek környezettanulmányt (nincs rá idő és ember), amennyiben mégis kimegy valaki, akkor igen, mondhatja azt, hogy nem laksz a megadott címen, ha úgy ítéli meg a körülményekből.
2015. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jönnek mert hívtak, de az a baj hogy csak egy ágy van a lakásban.
2015. okt. 2. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem nézik, hogy van-e közmű, csak azt nézik, hogy rendezett körülmények között élsz-e.
2015. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy ágy van. De ezt mondtam is nekik telefonon mert levelezési címnek másik címet adtam meg, hogy hol itt vagyok hol ott. Azon a címen jóformán csak az éjszakát töltöm el, aludni járok oda. Sajnos addig ameddig nincs a víz bekötve addig csak egy ágy van és aludni megyek oda illetve fel is kell újítani a házon egy két dolgot. Ez így szerinted probléma lehet nekik? Valószínű hogy elfogják utasítani az aktívot? Köszi előre is a segítséget.
2015. okt. 2. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ha így van, akkor majd a másik lakást is szemügyre akarják venni (bár ennyire nem szoktak buzgómócsingok lenni...). Csak azért, mert 1 ágy van egy lakásban, amiatt nem fognak senkit elutasítani. A lényeg, hogy szép rendezett legyen a környezet (ne legyen kosz a lakásban, az udvar, ha van, ne legyen tele szeméttel és/vagy gazzal, stb.).
2015. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!