Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holokauszttagadásnak minősül...

Zenon kérdése:

Holokauszttagadásnak minősül az, ha magát az eseményt nem tagadom, de részleteiben cáfolom?

Figyelt kérdés

Példának okáért nem hiszem azt, hogy 6 millió áldozata volt,

hanem mondjuk csak 2.Akkor ezért is ugyanúgy büntethető vagyok, mintha eleve tagadnám az egész megtörténtét?


2010. márc. 15. 14:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Légyszíves, kifejtenéd bővebben?
2010. márc. 15. 14:52
 3/43 anonim ***** válasza:

maga a törvény ezt nem fejti ki részletesen.

a bíró dönti el, ill. függ h milyen az ügyész és milyen ügyvéded van

2010. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 sulfur ***** válasza:
59%
Én úgy tudom, hogy részleteiben sem lehet tagadni bünti nélkül.
2010. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
12%

Most nem azért, de nem mindegy? Ha 'csak' ezer embert nyírtak volna ki tervszerűen, az is épp elég. Lényeg az, hogy népirtás volt, ami elítélendő. Innentől már mellékes kérdés az, hogy mennyire volt sikeres.


Mondom ezt úgy, hogy egyébként nem vagyok zsidó és nekem se tetszik, hogy folyton a holokauszt miatt pattognak, és támogatom azt az elgondolást, hogy legalább ennyi figyelmet érdemelnének szovjeték, meg minden más népirtások áldozatai is.

2010. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%

Ember!!!

A világon soha sehol senki sem tagadta még le az esemény. Mindenki csak a részleteit cáfolja. Elsősorban 6 milliós számot. Épp erre hozták a törvényt.

2010. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom a Holokauszt áldozatait, komolyan. De magyarként elsősorban az az igazságtalanság fáj, hogy a saját történelmi sérelmeink háttérbe vannak szorítva a médiában, míg az utóbbi sajnálatos esemény megrögzött hangoztatása már-már kiolt bennem minden empátiát és szimpátiát.Én nem vagyok zsidó, tehát ez nem az én sérelmem.

Mégis rám akarják erőszakolni, hogy osztozzak az ő fájdalmukban, közben meg elfeledtetik velem az enyémet.

Ez teszi az egészet ellenszenvessé.

2010. márc. 15. 15:15
 8/43 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg csinálnak egy házkutatást nálad, és ha olyan tárgyakat találnak (pl. Mein Kampf, vagy csak egy horogkeresztes akármit...), vagy olyan fájlokat a gépeden, amikből arra lehet következtetni, hogy te csak enyhíteni próbálod az ügyedet ezzel a "csak abban nem vagyok biztos hogy 6 millió" szöveggel, akkor véged. Akkor a továbbiakban néhány idióta dönti majd el mi lesz a sorsod (mivel a törvény teljesen véletlenül nem elég részletes, viszont így mennyivel rugalmasabb, ugye!), akiket úgysem tudsz majd meggyőzni semmiről. Mindezt egy liberális demokráciában, a szólásszabadság nevében.
2010. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy büntetnek érte.
2010. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Előző, azért ez elég rémisztő nem?

2010. márc. 15. 15:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!