Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pénzzel lehet harcolni?

A pénzzel lehet harcolni?

Figyelt kérdés

Teszem én azt,támogatom mondjuk a betyársereget,vagy ehhez hasonló.Az már ellenállás támogatásának minősül nem?

Mint mondják,a pénz hatalom.Azért írtam ki,mert hirtelen eszembe jutott ez a kérdés.Ti mit gondoltok erről?



2015. okt. 6. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy hatalom a pénz de ami annál nagyobb hatalom a születés kérdése és ezzel egyenrangúan az intelligencia

Tehát a pénz csak egy viszonylagos hatalom, a születéssel és az intelligenciával meg nem veszi fel a versenyt


Például ha orosz amerikainak születsz vagy francia izraelinek az már maga egy hatalom a születéssel a pénz nem veszi fel a versenyt

A másik nagy hatalom az egyén intelligenciája amivel a pénz a versenyt szintén nem tudja felvenni

2015. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tehát a sorrend


- Nobel dijasok, feltalálók,tudósok

- nagyhatalmi országokból származóak közös gyermekei

- pénzesek, gazdagok


Ez a hatalom

2015. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
A betyarsereg az nem ellenallas, hanem egy rakat militarista agressziv eloember.
2015. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is szívesen támogatnék pénzzel, de mondjuk nem a betyárseregre gondoltam, hanem a határon dolgozó rendőrökre, katonákra.
2015. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én csak példának hoztam a betyárokat,de persze,őket én is segíteném.
2015. okt. 6. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:

# 2

Gondolod te!

2015. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. A világ mostani urai is pénzzel jutottak oda, ahol vannak.
2015. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 6: igy van ezt én igy gondolom ennek igy kellene lennie


Lehet valakinek bármennyi pénze, egy Nobel dijas tudóshoz képest nulla áthúzva

Az emberiség az okos emberek és a tudomány miatt tart ott ahol, ha a sarki cukrászdának a forgalma kiváló az nem egy és ugyanaz egy Nobel dijjal véleményem szerint

2015. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!