Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet a menekülteket...

Hogyan lehet a menekülteket összehasonlítani a 13 aradi vértanúval?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2015. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert a Pm és a 168 óra szerint van összefüggés.
2015. okt. 7. 14:38
 3/17 anonim ***** válasza:
és mi?most,hogy mondod,tegnap két embernél is láttam megosztva a vértanúkról képet,de nem gondoltam,hogy már ennek is köze van a menekültekhez.dobnál egy linket?
2015. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Itt van a link:

[link]

2015. okt. 7. 14:43
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

A balliberálisok összetudják.


Nem is értem, hogy lehet annyi eszük, hogy az aradiakat hasonlítják össze azzal az iszlamista kontinensfoglaló bandával, akik a határon tombolnak.

2015. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én se tudom de felháborító hogy nemzeti hőseinket egyáltalán egy lapon merik említeni a "menekültekkel". Még ha valamelyikük nem is volt igazi magyar, de ők annak érezték magukat, és az országot szolgálták. Több idegen van most vezető pozíciókban, akiket nem érdekel Magyarország, mert em is érzik magukat magyarnak.
2015. okt. 7. 14:57
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Olyannyira, hogy az aradi vértanúk a hazájukért meghaltak, a menekültek pedig gyáván elfutottak.
2015. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
És ha te most felháborodsz, akkor történni fog valami? Nem. Na ugye. Nem kell ilyenekkel foglalkozni, meg eleve az egész témával felesleges.
2015. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

"Még ha valamelyikük nem is volt igazi magyar, de ők annak érezték magukat, és az országot szolgálták"


kérdező:én igazi magyar vagyok,itt születtem és a hazát szolgálom,még is naponta belefutok a menekültgyűlölőktől,hogy én nem vagyok magyar,hanem bevándorló vagyok,pusztán,mert édesapám afrikai.ez most hogy van akkor?

2015. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%

Először is egy adott szempont szerint vontak párhuzamot, ezt is el lehetne olvasni, nem csak kapásból felháborodni.


Másodszor pedig aki az 1848-as liberális eseményekről azt hiszi, hogy elsősorban valamiféle naconalista hazaszeretről szólt, az nagyon el van tévedve.

2015. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!