Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van annyi menekült a...

Miért van annyi menekült a világon? Mit gondolsz erről az egész menekült dologról?

Figyelt kérdés

Az EU eleget megtesz? Vagy mit tehetne másképp? EU-n kívüli országok mit tehetnének? Hogy tudnának azoknak az országoknak segíteni ahonnan a menekültek áramlanak?

Milyen mértékű migrációt kellene elfogadni?


2015. okt. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt még elég a többi ötszáz kérdés ahol pontosan ugyanezt kérdeztétek meg?
2015. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eu semmit nem tesz.

Bezárkózás,mozgósítás.

Úgy ahogy az oroszok.Ja hogy ahhoz sincs tökük...

Természetesen semmilyet.Kivétel határontúli magyarok.Meg egyéb fehérek+kínai ruha meg a kebabosok.

2015. okt. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Unalmas már.

Olyan mint az ebola volt. Minden nap sok cikk jelent meg, hogy itt meg ott találtak beteget, aztán Eu-ban is és jajj mi lesz. Atán mindenki megunta és nem hallani a témáról hónapok óta.

A menekült dolog is kezd elülni. Én legalábbis így látom. Kb 2-3 naponta megjelenik egy cikk, hogy ja, kedves olvasó, attól még, h nem írunk erről ,meg hogy azt hisszük, hogy a hideg megállította őket, nem így van ám, hanem 1 nap alatt 8000-en jönnek, meg semmit nem változott a helyzet.

Szerintem Szíriában kéne rendet rakni, nem ideengedni őket. Úh szerintem semmiféle mértékű migrációt nem kéne elfogadni. De persze nem a mi akaratunk számít. :)

2015. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem menekültek, hanem bevándorlók.

nézz utána a statisztikáknak, alig van valódi politikai vagy háborús menekült, nagyon nagy részben csak gazdasági bevándorlók.

2015. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!