Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oroszgyűlölő balliberálisok...

Az oroszgyűlölő balliberálisok nem veszik észre magukon, hogy pont olyan eszmék alapján ítélik el egész Oroszországot, amik ellen elvileg harcolnak?

Figyelt kérdés

Putyin=minden orosz - általánosítás


Orosz=primitív mucsai, Belga=fejlett, civilizált - fajelmélet


No meg mellette szeretetről papolnak, de úgy gyűlölködnek az oroszok ellen, hogy Hitler belepirulna.



2015. okt. 14. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

,,Amiket állítasz, azok nem igazak. A liberalizmusnak nem ez a célja."

De akkor vajon mit akarnak elérni azzal,hogy az egészséges emberi tűréshatárt meghaladó mértékű elfogadást erőltetik? Miért akarják,hogy toleráljuk a b*zik,transzneműek és az ,,eltérő kultúrájú" emberek polgárpukkasztó viselkedését ? Egyszerűen minden egészséges önvédelmi reflexet ki akarnak ölni a társadalomból.

De én azért bízom benne,hogy még valamikor mostanában sarkára áll a nép Európa szerte és véget vetnek a liberálisok és a tevesz*r evők ámokfutásának.

2015. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Miért akarják,hogy toleráljuk a b*zik,transzneműek és az ,,eltérő kultúrájú" emberek polgárpukkasztó viselkedését"


Téged miért zavarnak a b zik, transzneműek és a többiek? Engem nem zavarnak, sosem voltam a felvonulásukon, felőlem azt csinálnak amit akarnak. Mialatt a b zik felvonulnak, én a csajommal szexelek. Te miért nem teszed ezt? Az, hogy téged ennyire zavarnak a b zik, esetleg felveti, hogy látens meleg vagy, ezen gondolkodtál már?

2015. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most itt a Conchita Wurst nevű úrra/hölgyre gondolok elsősorban. Eléggé kiakadtam amikor láttam,hogy ő nyert a dalversenyen és nem a tehetsége miatt nyerte meg,hanem tudjuk jól,hogy miért...

Egyébként úgy nincs a melegekkel problémám,de ezen az eseten nagyon sikerült anno felhúzni magam.

A fő probléma jelenleg a bevándorlási helyzet kezelésével/nem kezelésével van. Ők viszont ha lakóhelyed környékén többségbe kerülnek elég sanszos,hogy egy idő után már bele fognak szólni a magánéletedbe,hogy miért nem az iszlám szokások szerint élsz,miért nem hord a barátnőd hidzsábot,miért iszol sört stb.. És a liberális törvénykezés nem teszi lehetővé,hogy kiállj magadért velük szembe,mert akkor egyből te leszel a rasszista meg a gonosz.

Tudom Magyarországot nem fenyegeti ez a veszély,mert nem mi vagyunk a célország,de pl: Németország vagy Franciaország egyes részein komoly problémát jelent,hogy a bevándorlók akarják,hogy az őslakosok alkalmazkodjanak hozzájuk. A törvénykezés meg mint mondtam eléggé korlátozza az önvédelmet.

2015. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Irod:

"Orosz=primitív mucsai, "

Talán nem ennyire drámai a helyzet, de el kell ismerni az Ivánok nem éppen a kulturlény mivoltukról ismertek

2015. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Most itt a Conchita Wurst nevű úrra/hölgyre gondolok elsősorban. Eléggé kiakadtam amikor láttam,hogy ő nyert a dalversenyen és nem a tehetsége miatt nyerte meg,hanem tudjuk jól,hogy miért... "

Ember most komolyan, Eurovízió??? Az hol dalverseny? Az Eurovízió már vagy húsz éve az európai LMBTQ-k saját parádéja. Ez eddig még komolyan nem is tűnt fel? Azt hitted, hogy Európa legnépszerűbb rádiópopsztárjai mennek oda, hogy a dalaikat versenyeztessék? És még az sem volt gyanús, hogy mindegyik egy meleg élő videoklipet hozott vmi technóval vagy musicallel? Jó reggelt, egy meleg műsor sztárja egy meleg lett, ezen fontos kiakadnod. Én amúgy nem nézek ilyen melegparádét, nem zavar, de nem én vagyok a célközönség. Mondom, hogy lappang benned a homoszexualitás, ha ilyeneket nézel ahelyett, hogy csajoznál, tesó.

2015. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!