Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is büszkeséggel tölt...

Titeket is büszkeséggel tölt el, hogy országunk valószínűleg következő vezetőjét, Vona Gábort jobban érdekli Ukrajna függetlenségének megőrzése a globalista világrendtől, mint magukat az ország nyugati részén élő ukránokat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 12:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy az országunkat nagy esélyjel olyan ember fogja vezetni, aki nyíltan kiáll bármilyen (valódi) nemzetért, legyen magyar, ukrán, arab.
2015. okt. 15. 12:50
 2/12 A kérdező kommentje:
És bármilyen (valódi) országnak és népének a sorsát szívén viseli.
2015. okt. 15. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
ebben az országban mindenki álomvilágban él? :(
2015. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Wot? Erről megkérdezte a kárpátaljai magyarokat is? Csak mert legutolsó infóm szerint ők annyira nem akartak oroszok lenni..
2015. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3

Sajnos vannak egy páran, de ébredeznek az emberek, a kuruc infót egyre többen olvassák és az egyetemisták, az eljövendő szellemi elit, körében a Jobbik a legnépszerűbb.

4

Mi van? Ki mondott itt olyat, hogy akárki orosz akar lenni?

2015. okt. 15. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

"az eljövendő szellemi elit, körében a Jobbik a legnépszerűbb"


Ezt nem tudom, hogy honnan vetted, de szerencsere meg ilyen melyre nem sullyedt a tarsadalom. :)

2015. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

A Jobbik legszívesebben elfoglaltatná Ukrajnát az oroszokkal.


[link]

2015. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem van diplomám, így akár a "szellemi elitnek" is tarthatnám magam. (nem tartom) Ismerek egy 19 éves jobbikost. Buta, mint a tök, 2 mondatot nem tud angolul, de más nyelven se, a középsulit végig bukdácsolta. Gyűlöletkeltéshez ért, máshoz sajnos nem. Arról már nem beszélnék, rá van írva, hogy roma. Éjfekete a szeme, a haja, és úgy 6 árnyalattal sötétebb a bőre az enyémnél, pedig én se vagyok az a porcelán fehér. Eddig is nevettem a jobbikon, de mióta őt ismerem, már inkább tragikomédiának látom.
2015. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

csak nekem tűnt fel ez az érdekes kijelentés a kérdésben?


"országunk valószínűleg következő vezetőjét, Vona Gábort"

2015. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez se nem vicces, se nem trollkodós, se nem lesz elég a Jobbik lejáratásához se.
2015. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!