Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lezárták a horvát határt is,...

Lezárták a horvát határt is, ez egy fekete nap a liberálisok számára?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 09:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nem vagy tisztába azzal, hogy Viktorék a TE pénzedból is építette ezt a sokszáz km-nyi kerítést!!!

Átutaztatással egyszerűbb lett volna megoldani ezt a menekültáradatot, nem pedig szögesdrót kerítésre b@xszni a milliárdokat, na meg az évek óta nyomató kampány reklámokra!!!"


Én bánom, de a migrik menjenek máshová, ne ide! Na meg ahogy a főnökeid csinálnák, hogy beengednének mindenkit.

2015. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ma azt hallottam a TV-ben, hogy a migránsok integrációja a gazdaországok kötelessége és nem a migránsokon múlik...A rokonság egyszerre horkant/röhögött fel a liberális TV adáson... Lehet nyomatni a h*lyeséget, de úgyis csak legyintünk rá. :D Kellett a határzár, ezek nem menekültek, horvátországban sem lőnek rájuk.
2015. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Lords of Ádáms válasza:
34%

Nos hogy én hogy jellemezném a helyzetet?

Előszöris tisztázzuk hogy nem vagyok liberális se semilyen, nem támogatok igazán semilyen politikust( egyik kutya másik eb szerintem) De ami a kerítést illeti szerintem a legjobb ötlet volt mind közül. Ugyanis csak képzeljétek el hogy a határmenti kis faluban van a földetek amiből éltek,ha nincs kerítés se rrendőrök,katonák százai akkor a menekültek letapossák vagy elviszik és megeszik azt amit te gondoztál,pénzt öltél bele. Magyarán lopásnak vagy rongálásnak számít, amiért régen a kéz elvesztése járt.De mivel ebben a modern korban új eszmék vannak, valahogy engedni kell hogy elérjék uticéljukat ez az emberáradat, mivel nem mi vagyunk az utcél, nem látok kifogást hogy az eu-s követelményeknem megfelelve(regisztrálás) eu-s pénzből továbbjuttasuk őket egyik határunkról a másikra kellő emberi, de semmiképp luxusnak számító körülmények közt.Végső hozzáfűznivalóm: emberek vagyunk épp ahogyan ők is, de mi magyar állampolgárok vagyunk míg ők jogilag számomra senkik így nincs joguk kérni, tüntetni a mi kis hazánk területén,röviden ha Magyarországra jössz minimum a magyar törvényeket tartsd be vagy ne gyere( hozzáteszem a kormány nem sokat tett hogy ismertesse Magyarország határain hogy mik a törvényeink)

2015. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kell a kerítés, az átutaztatás sem lett volna olcsóbb. De kellene fegyveres határőrség is tűzparanccsal.
2015. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként az országot meg kell védeni és nem érdekel melyik párt van hatalmon. Ha a kormány nem védené meg hivatalból akkor védenénk mi Magyarok. Nem értem, hogy lehet ilyen kérdést feltenni? A hazánkról és a gyermekeink jövőjéről van szó. Akinek a haza védelme fekete nap, az szedje a sátorfáját és húzzon ebből az országból!
2015. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A kerítéssel megint el lett egy rakás lóvé herdálva(vagy lopva) a semmiért.Abból a rahedli sok menekültből ember nem talált még egyet sem aki itt akar letelepedni kis hazánk qvazi királyságában.Inkább ők röhögnek rajtunk, hogy mi nem megyünk velük ebből az egyre jobban teljesítő országból.A horvátok kitúnő megoldást alkalmaznak(kerítés nélkül)Azonnal vonatra - hogy a migrás lába még csak ne is érintse a horvát anyaföldet-és kiviszik a sógorokhoz.Egy vonat ingáztatásával minden gondjuk megoldódott.Bravó!Az meg, hogy fuj rájuk Brüsszel, kit érdekel.A görögökre is fujnak és mi bajuk van?Csak hát MI tökös gyerekek vagyunk és megvédjuk minden bajtól a Lajtán túliakat, törököktól, hunoktól , kunoktól, punoktól, mongoloktól.Most a muszlimoktól - szeretnénk.Nem fog menni.Csak saját magunktól nem akarjuk megvédeni magunkat.

Majd besokall az úri nép nyugaton és akkor valódi megoldásra áldoznak és nem mismásolnak, tökölnek.

De sajnos addigra mi már körbe kerítjük magunkat.És meg lehet állítani a magyarok emigrációját.

Ez egy nem komunista, nem liberalista, nem fasiszta, nem populista ---masiniszta véleménye.

2015. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem sok ember gondolkodás módját. Ez nem egy pláza főbejárata, ahol ki-be lehet mászkálni. Ez a Magyar országhatár. Ennyi erőből akár fegyveres csapatok is nyugodtan jöhetnek. Ez nem így működik! Már így is túl sokan jöttek be.
2015. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hunoktól, Kunoktól? Ez komoly?
2015. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kerítés kell, mert ki tudja mennyi majmomember indul még errefelé, jah és a majomembert viselkedést alapján érdemelték ki, nem pedig etnikai vagy vallási származás illetve identitás miatt.
2015. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek Farkasdi kollégával, de nagyon!
2015. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!