Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel érvelsz az általad...

Mivel érvelsz az általad szimpatikusnak tartott párt mellett?

Figyelt kérdés

1.MSZP

2.Jobbik

3.Fidesz

4.LMP-SZDSZ-MDF


Nem szeretnék veszekedést, és ész érvekre vagyok kíváncsi!

Persze jöhetnek az ellenérvek is.


2010. márc. 16. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2.Jobbik - Mert ő az egyetlen igazi magyar párt ! MSZP tönkretette az országot, a Fidesz meg izraeli testvérpártnak nyalizik, miközbe Simon Peresz kijelenti, hogy felvásárolják Magyarországot! Hát nem kérdés, hogy kire fogok szavazni !!!
2010. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
senkire nem szavazok.
2010. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt kétnaponta megkérdezed?

Teljesen értelmetlen kérdés.Ha nem Jobbikos válaszol,akkor azt lehülyézik,ezt pedig kevesen akarják.

Ezért nem mondok én sem véleményt.Másrészt pedig nem vagyok egyetlen párt aktivistája,hogy érveljek bármelyik párt mellett,meggyőzni nem akarok és nem is tudok egy elvakult,pártimádó embert.

2010. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szimpatikus. Azt jelenti, hogy rokonszenves. A színpatikus szó, ha létezne, egy olyan gyógyszerészt jelentene, aki színeket árul vagy készít.
2010. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ma 21:46 nem baj, hogy ez az első kérdésem?
2010. márc. 16. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
JOBBIK: Mert esélyt kell adni annak, aki még nem nyúlt bele az emberek zsebébe mélyebben. Mert nem akarom, hogy még egyszer megkéseljenek fényes nappal a cigányok, mert azt akarom,hogy a köztisztviselők megkapják azt, ami jár nekik, mert azt akarom,hogy magyar érdekek legyenek szolgálva és mert túl sokan szórakoznak már ezzel az országgal. Hangsúlyozom: EZT AKAROM, nem vagyok benne biztos,hogy ez is lesz, illetve lenne.
2010. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elegem van a politikából, a mostani "választékban" nem találok senki megfelelőt úgymond. Tök mindegy ki vezeti az országot, csak csinálja JÓL. (Úgyis mindegyik lop, csal, hazudik...)

4. LMP mert ezek legalább újak és a programjuk is tetszik.

2010. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valóban, két írásbeli hibát is ejtettem, de az vesse rám az első követ aki nem hibázott még.
2010. márc. 16. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, csak ez nem véletlen elgépelés volt.

ha valaki igazán tud helyesen írni, az álmából felkeltve is le tudja írni helyesen a szavakat.

2010. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!