Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak a 20 millió magyarnak...

Annak a 20 millió magyarnak aki a világban él sikerülhet összefogni és összetartani?

Figyelt kérdés
Egy jó, jobb (önző érdekmentes) magyar világot teremteni, az országban és határon túl a nagyvilágban.

2015. okt. 22. 21:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

"Ehhez képest a külhoni szavazatok miatt van meg a kétharmad."


Hát köszönjük meg nekik. A keblemre ölelném mindet, majd aranyba önteném.

2015. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Ehhez képest a külhoni szavazatok miatt van meg a kétharmad."


Meg a lúzer ellenzék miatt, csak könnyű ráfogni a külhoniakra a baLOLdal bénaságát, alkalmatlanságát.

2015. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mégiscsak élnek ott magyarok de furcsa nem gondolod? jah olyat nem tudsz.
2015. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem furcsa. Tudom hogy élnek ott. Ezt is írtam. Csak éppen töredéke mint amennyit gondolnak. Arad, Kassa, Kolozsvár, ahol azt gondolják hogy vannak. Na ott nincsenek. A kérdező azt írta hogy 20M, amiből az következik hogy kb 10M határon kívül él, erre írtam hogy max 12M, amiből azt lehet leszűrni hogy én 2M-re tippelem a számukat. De ha Te attól érzed jobban, magad hogy a számba adod, hogy nullára tippelek, és ezen ironizálsz, akkor hajrá. Ezért van 40%-od.
2015. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%

Mert körülöttünk annyi is van pontosabban 3 millió környéke akik szavazhatnak az 2,5 millió [link]

Az volt a kérdésben aki a világban él nem ér véget a világ romániánál vagy horvátoknál képzeld kopernikusz szerint gömbölyű égitest vagyunk ami a nap körül forog. Mennyi ember élhet már a földön szerinted is vagy nem?

2015. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

ja, így van, a világon:((

"s kitántorgott Amerikába / másfél millió emberünk"

[link]

2015. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Ironizálhatsz tovább, de veszett helyzetben csak hülyének néznek, minthogy vicces lenne. Amit belinkeltél, abban is az van hogy minden saccolás túlzó, és 2,5-3M magyar van külhonban, de szerintem még ennyi sincs.
2015. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Elvileg:miért ne sikerülhetne?Gyakorlatilag:még az országhatáron belül élőknek sem megy.
2015. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

Nincs 20 millió magyar a világon.

Azért nem fognak össze, mert a magyarok képtelenek rá.

2015. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
10%
Igen,a legoptimistább számítás szerint is,legfeljebb 15millióról beszélhetünk.És a Magyarok Világszövetsége szerint,az 1996-ban "Nyugaton" élő 2,7millió magyar, illetve magyar származású embernek a fele,nem beszéli a nyelvet.Nagy valószínűséggel ők maguk sem magyarnak,hanem max. magyar származású amerikainak,britnek,stb. tekintik magukat.Szóval,jó esetben 13-14millió a "nyerőszám".
2015. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!