Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet Európába...

Gerifan kérdése:

Miért nem lehet Európába csalogatni több millió csóró fiatal keresztényt a Fülöp-szigetekről?

Figyelt kérdés
Ők sokkal kompatibilisebbek lennének, mint pl az afgánok,

2015. szept. 27. 08:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
de akár thaiföldi több millió buddhista is jöhetne, csak ne a közel-Keletről, meg fekete Afrikából
2015. szept. 27. 08:59
 2/14 anonim ***** válasza:
A "ferdeszemű sárga" miért jobb mint a "szakállas kreol"?
2015. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem jobban tetszenek, és keresztények is :) A thaiföldi, meg ázsiai csajok amúgy csinosak
2015. szept. 27. 09:05
 4/14 A kérdező kommentje:
lepedő sincs a fejükön az ottani csajoknak, és senki sem akarja a másikat semmilyen hitre áttéríteni
2015. szept. 27. 09:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, hogy mit értesz ez alatt. A kultúrális szoksáok a lényeg, nem az, hogy milyen a bőre színe. A keresztény filippínók teljesen világian élnek, kb. úgy, mint mi, így semmilyen problémát sem jelentenének európában
2015. szept. 27. 09:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és meglenne a több millió fiatal munkaerő is, amiről annyit papolnak
2015. szept. 27. 09:13
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, biztos bennem van a hiba, de én azt szeretném ha Németországban németek élnének, Svédországban svédek, Magyarországon magyarok és így tovább. Újra fel kell fedezni azokat az értékeket, amiket Európa elvesztett. Egyébként már van sok filippínó, pl. sok kamionsofőr Németországban, több ilyennel találkoztam. Nem szeretik őket, mert .zarért - .úgyért dolgoznak.
2015. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Ladyboyokat akarsz?:D



Ha már vendégmunkások, akkor csakis kínaiak.Szorgalmasak, lelkiismeretesek és sokan vannak, nem szülik tele az országodat.Mi kell ennél több?

2015. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jók a sima thaiföldi csajok is, nem muszáj ladyboynak lenniük:D
2015. szept. 27. 09:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs annál egyszerűbb, mint mikor bárhonnan bárhová eljuthatunk, mert a tények nem zavarnak.

Szívem szerint elhelyezkednék egy kényelmes fotelben, és élvezném, amint több millió filippínó körülvesz, és te ott állnál kétségbe esve. Azzal együtt, hogy ők is keresztények.

2015. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!