Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem jutott még eszetekbe,...

Nem jutott még eszetekbe, hogy elmentek szavazni, és valami hülyeséget írtok a lap aljára és azt jelölitek be?

Figyelt kérdés
Csak arra gondoltam, hogy ha ezt megtenné az ország nagy része, akkor tele lennénk érvénytelen voksokkal, amivel azért elég nagy felháborodást és zavart lehetne kelteni a jelenlegi romlott demokrácia berkeiben.
2010. márc. 17. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Változna valami? nem... elcsesznénk újabb négy évet. Hány éves vagy hogy ilyen hülyeség jut eszedbe?
2010. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Külföldön sok ilyen mozgalom van, amivel a választásokat szeretnék aláaknázni, felhívni rá a figyelmet, hogy sokaknak nincs kit választani, mert a pártok nem az ő érdekeiket veszik figyelembe.

Én is megtettem már, hogy érvénytelenül szavaztam, mert nem láttam úgy, hogy bármelyik párt is megérdemelné a szavazatomat, viszont a szavazati jogommal élni akartam.

Mondjuk idén valószínűleg nem ezt fogom tenni, kb. azért, mert most van kire szavaznom (azaz van olyan párt, amitől nem udnorodom annyira nagyon).

2010. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"Változna valami? nem... elcsesznénk újabb négy évet. Hány éves vagy hogy ilyen hülyeség jut eszedbe?"


Szeretném felhívni a figyelmed, hogy amíg szavazol és attól vársz megvilágosodást, addig mindig el fogsz cseszni újabb 4 évet.


Másodiknak köszönöm.


És 27 éves fiú vagyok.

2010. márc. 17. 11:08
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted akkor ugyanolyan dolog érvényesen szavazni, és érvénytelenül szavazni?
2010. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem. Arra gondoltam, hogy ha érvénytelenül szavazunk, azzal kifejezhetjük, hogy nincs ínyünkre a jelenlegi rend.
2010. márc. 17. 11:11
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kb. lesz@rnák sajnos... :(
2010. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Nah ja arról nem is beszélve hogy a pénz nem elfolyik fölöslegesen...
2010. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem szarnák le, mert az első fordulóban a szavazók 50%-ának kell érvényes voksot tennie, míg a másodikban a 25%-ának.

Ha ez nincs meg, akkor érvénytelen az egész választás.

2010. márc. 17. 11:14
 9/22 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, a pénz amúgy is feleslegesen folyik el...
2010. márc. 17. 11:15
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Az érvénytelen szavazat is szavazat. Ha teszem azt, mindenki érvénytelenül szavazna, akkor meglenne a szükséges résztvétel, csak a választás lenne eredménytelen.
2010. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!