Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai vagy egyéb...

Milyen politikai vagy egyéb rendezvényekre mész/mentél el október 23. -án?

Figyelt kérdés
Pontosabban megfogalmazva, mit jelent neked ez a nap és ebből kifolyólag hol és hogyan ünnepelted meg?
2015. okt. 23. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Itthon vagyok és kicsit be is vagyok rúgva. Este lenézek a kocsmába.
2015. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Helyik kocsmában ilyen kisebbfajta buli lesz. Talán oda elnézek, amúgy sehol nem voltam.
2015. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

A nemzeti ünnep arra való, hogy a politikusok okoskodjanak egy kört, amin utána az elemzők okosodhatnak egy hétig, minek menjek ilyen helyre?

Nekem egy potya szabadnap úgy kezelem mint egy extra szombatot.

2015. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel már tényleg azt is megünnepelhetném, a napot amikor megbuktam a kresszvizsgán, vagy amikor dobott a barátnőm egy nálam helyesebb srác miatt. :D
2015. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Benyaltam egy vírust, így a WC-re járok naponta többször ünnepelni, és közben ezen az oldalon észt osztani.


Viccen kívül: Havonta egyszer nézek TV-t, de ha adnak történelmi műsort, akkor megnézem.


Nekem sokat jelent családi okokból. Dédnagypapám lelkipásztor volt, és a faluban ő vezette a forradalmat. Közben még a tíz parancsolatot betartva nem engedte hogy a dühös tömeg halálra verje a helyi ávh-st, így a forradalom után jutalmul nem végezték ki, csak börtönbe került. Nagypapám pedig névrokona volt a forradalom egyik nagy alakjának, ami csak a halálos ítélet kihírdetése után derült ki, így épp hogy megúszta ő is (bár a rendszerváltásig ilyen priusszal nem is hagyták érvényesülni).

2015. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Az előbb fejeztem be a Tales from the Borderlands utolsó részét és ezzel az egész évadot. Mielőtt nekilátnék a Life is strange-nek, lesz egy kis pihenő, hogy azért tanuljak is valamit a szünet utáni zh-ra.

Ja és azért el is mosogattam, mert a szüleim mindjárt hazaérnek a munkából. :S

2015. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmilyenre. Azon az állásponton vagyok, hogy 56 nem spontán esemény volt "a pesti srácok tiszta forradalma"', hanem mesterségesen osztották rá a balek szerepét egy nagyhatalmi játszma néhány lépése közben. Ezen nincs mit ünnepelni.

De ha mondjuk elfogadom a polkorrekt verziót, akkor se mennék el ünnepségre, mert nincs is a világon dögletesebben unalmas esemény, mint egy csontig lerágott hivatalos állami ünnep.

2015. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
én pl a reggeli zsemlevásárlás eseményére szerettem volna elmenni, de rá kellett jönnöm, hogy nem csak én nem dolgozom ma :(
2015. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 22.-i éjszakás műszakom 5:45-kor ért véget. Hazajöttem, zuhanyoztam, aludtam, felkeltem, itthon rendezkedtem, Walking Dead-ot néztem.
2015. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmire. Dolgoztam, a mezőgazdaság ilyen időjárás függő.
2015. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!