Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Taxisblokád: ismerősöm akkorib...

Taxisblokád: ismerősöm akkoriban Moszkvában dolgozott. Elmondása szerint hamarabb tudott a taxisblokádról mint ahogy Budapesten kitört volna. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Bizonyíték hiányában utólag, könnyű bármit is állítani.
2015. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt meg hogy?
2015. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
viszont ha erre bizonyítékai volnának, akkor vagy nekem sem mondhatná el, vagy máshol máshogy élne, ha élne egyáltalán mai nap.
2015. okt. 25. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindjárt jönnek a konteó-hívők és megmagyarázzák, h Amerika keze volt a dologban. Vagy a zsidóké.
2015. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem arra szeretnék bizonyítékod, hogy igaz-e amit állít, hanem arra, hogy ő igazat állítja-e. Egy ember akinek ezt elmondta, hogy ez lesz még a tényleges megtörténés előtt, vagy egy levél amit korábban adott fel és leírja, hogy ez lesz.
2015. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én már 1975-ben láttam a Birodalom visszavágot. Ha nem hiszitek el, elmesélem.
2015. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog, ugyanis a Birodalom '39-ben vágott vissza. :-)
2015. okt. 25. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez meglepően jó beszólás volt:D
2015. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha emberünknek volt egy kis folyamatelemzési képessége, akkor abszolút elképzelhető ez. Ugye a taxisblokád azért történt, mert drága lett az üzemanyag. Az üzemanyag azért lett drága, mert az oroszok már nem a KGST-s elszámolási rendszerben írták fel, hanem dollárt, konvertibilis rubelt kértek érte. Ugye az elképzelhető, hogy ő erről hamarabb hallott egyet-mást, de azt kétlem, hogy ezért bárki le akarná gyilkolni 25 év távlatából.
2015. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak hogy kevésbé ködösítsek:

Ő annyit mondott hogy a KGB akarta megbuktatni a haloványan ébredező magyar demokráciát ezzel.


Én sem hiszem ezt komolyan, inkább jobb oldali konteo-nak tartom - legalábbis részéről. Csakhogy kevés összeesküvés-elméletet hallottam ebben a témában, ezért tettem közkincsé.

A szervezettsége miatt érdekes lehet amúgy, hogy pillanatok alatt lezárható lett minden nagyobb híd.

Bár erre van a taxis rádió.

2015. okt. 25. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!