Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek rendjén van, h a...

Dávid kérdése:

Szerintetek rendjén van, h a Jobbik minden gazdasági bajért a zsidókat okolta márc 15-én?

Figyelt kérdés

Az igaz, h a zsidó SZDSZ( és a baloldali MSZP) alatt ment tönkre a gazdaság, de ez éppenséggel az erdélyi magyar Medgyessy kormányzásához köthető.

(Ettől még józan ember nem okolja az erdélyieket).


2010. márc. 17. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
nem
2010. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen.
2010. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2010. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

zsidó itt ebben a szövegkörnyezetben (és általában) = nagy tökés, módos, kapzsi ember, hataloméhes ember.

Többek közt a multik érdeke tönkretenni a magyar gazdaságot, hogy ne tudjuk előállítani és exportálni a kiváló magyar minőségű terményeinket. Inkább egész Magyarországot ők etethessék a xarjukkal.


A zsidó semmiképp sem egyenlő az egyszerű zsidó származású, dolgos, szerény családokkal.


Magyarország mindig is mezőgazdasági ország volt, csak egy ideje multik meg próbálják bebizonyítani, hogy jók vagyunk mi végtermék felvevő országnak is. Ez nem működik. Kiváló természeti adottságaink révén régen is nagyon jó minőségű terményeink voltak. Exportáltuk szerte a világban. Europa telitve, marad kelet. Nincs más lehetőség. Keletre viszont bőven el tudjuk adni.

2010. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Rendjén.

A zsidók is megszokták már, mit variáljunk?

2010. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj hogy az emberek nem értik, az alapvető problémákat sem! Nem lehet csak a külföld jóindulatára támaszkodni, és nem lehet folyamatosan a tőke érdekeit képviselni a társadalommal szemben. Gyakorlatilag 20 éve olyan úton járunk " nem azért mert Jobbik" ami nem járható, és a vége már nagyon rögös és járhatatlan. A tőke gyakorlatilag mára mindent elért a korrupt politikusaink révén, és nincs jussa ebben az országban lassan már a társadalomnak. Ha szépen kéri a "hatalmasokat" akkor is le van szarva, ha csúnyán " majd megunják hazamennek" a válasz. Így nem lehet fejlődni, és élni, mert amit termelsz annak a töredékét kapod, és már a társadalom egy jelentős része a fiziológiai tűrőképességének a határán táncol. Egy másik része meg alig bírja fenn tartani a munkájával hogy a lecsúszottak ne dögöljenek meg. Milyen társadalom az, ahol ha dolgozol is de sehová nem haladsz, illetve a munkavállalók egy jelentős része él így. Ez nem egy életképes rendszer, hisz ha a munkából nem élsz meg akkor csak a bűnözés marad, és megszűnik az alternatív választás esélye!
2010. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem a zsidókat okolták hanem a nagytőkét de ne szóljatok senkinek
2010. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam, hogy elhangzott volna a zsidó szó...
2010. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam a zsidó szót, inkább a külföldi globál tőkét.
2010. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az nincs rendben, hogy hazug és provokatív kérdéseket tesztek fel a Jobbikkal kapcsolatban, pedig állítólag annyira tisztességesek, toleránsak, felvilágosultak, műveltek, értelmesek és kulturáltak vagytok. A félművelt, tehetségtelen, nyomoronc jobbikosokkal ellentétben persze...


Lassan már zsidózásnak és antiszemitizmusnak számít egyáltalán hibáztatni bárkit is, a tanulatlan, lusta, munka- és adókerülő, rasszista magyarokon kívül:)

2010. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!