Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem csukatja...

A kormány miért nem csukatja le ezeket a liberális emberjogi aktivistákat?

Figyelt kérdés

A migránsügy kapcsán.


A migránsokat "okosítják", elmondják nekik, hogy mit kell és mit nem kell hazudni a hatóságoknak, hogy nagyobb eséllyel kapjanak státuszt.


Meg, osztogatják a kis könyveiket:

[link]


Ja, meg néha megafonokat is osztogatnak.


Az illegális bevándorlók gyakorlatilag az állam ellenségei.

Aki segíti őket az illegális határátlépésben, az is államellenes bűncselekményt követ el.Majdnem, mintha embercsempészetben segítene.

Legalábbis, így kellene, hogy legyen.Bűncselekménnyé kellene nyilvánítani.



2015. okt. 31. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

A bűnözés elleni NEM fellépés, esetleg pártolása nem liberális, a pozitív (vagy bármilyen) diszkrimináció nem liberális, na, a melegfelvonulás liberális, viszont az ellen vannak kormányzati támadások.


Csodás elméletednél csak két hiba van: nem nézel körbe, és tipped sincs a liberális szó jelentéséről. A többi stimm!

2015. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

11.

Ott a pont!

:-)

2015. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
#11 A liberális szó jelentése mára eléggé átalakult, ha abból indulunk ki, hogy kik nevezik ma magukat liberálisnak. Ma a liberalizmushoz hozzátartozik a hazagyűlölet, a kereszténygyűlölet, a cigányok, zsidók, bevándorlók imádata, illetve a bűnözők védelme is.
2015. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van kérdező, az aktivisták egyértelműen bűncselekményre bujtanak fel és ezt egyértelműen büntetni kéne, szerintem már a mostani BTK szerint is. Így szerintem nincs szükség ilyen módosításra, csak be kéne tartatni.


Pontosan elmondják, hogy hogyan kell törvényt sérteni, azaz illegálisan átkelni a határon úgy, hogy ne legyen következménye (csoportosan átmenni minimum x számban, hogy ne tudjon a hatóság intézkedni).


Elmondják, hogy hol ne működjenek együtt a hatóságokkal, és ráadásul mindezt a bevándorlók anyagi haszonszerzése miatt. Hiszen biztonságos országokon mennek át, a törvénysértéseket az illegális átlépéseket ezért ha így nézzük, anyagi haszonszerzésből követik el. És mindezt az aktivisták bűnsegédletével akik segítenek, hogy a bűncselekmény megtudjon valósulni.

2015. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%

ma 13:19


Oltári nagy baromságot mondtál!

Fogalmad sincs arról, mit beszélsz!

Ismerősöm liberális nézeteket vall, ráadásul KERESZTÉNY!!!

Ha azt nézzük, akkor gyúlöli magát, mert keresztény...

Noooormáááális?

Ja, és egyáltalán NEM PÁRTOLJA SEM A MIGRÁNSOKAT, sem a cigányokat, sem a zsidókat!

2015. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
#15 Ha mindennek ellenére liberális pártra szavaz, akkor nem lehet túl sok fogalma a politikáról.
2015. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

Tehát ha kijelentem magamról, hogy én vagyok az angol király, akkor mostantól én vagyok az angol király?


Ha valaki liberálisnak nevezi magát, és közben a liberalizmussal gyökeresen ellenkező nézeteket vall, akkor ő nem liberális. Ha én kinevezem magam az angol királynak, de ehhez nincs jogom, se felhatalmazásom, akkor nem vagyok az angol király, ha verem a hátsómat a földhöz, akkor se.

2015. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!