Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy az anyaorsz...

Támogatnátok, hogy az anyaországi magyarok szavazhassanak Ukrajnában, Szlovákiában, Romániában és mindenhol, ahol magyarok élnek?

Figyelt kérdés
Jó lenne,hiszen dönthetnénk az ott élők sorsáról,még ha nem is élnénk ott.A határontúli magyarok megtehetik,hogy így ide szavaznak,úgy lenne fair,ha mi is szavazhatnánk az ő lakóhelyükön.

2015. nov. 2. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Hogyne. Akkor ennyivel csak egy példát hozva a Szlovákok is szavazhassanak már ide mert anno onnan jöttek a tótok és települtek Szarvas és Békéscsaba térségébe...

(A nap hülye kérdése cím szerintem a tied.)

2015. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? Ha igen akkor lényegtelen mert ez olyan dolog amit hiába támogatna bárki úgy sem valósul meg.
2015. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
természetesen, én már szavaztam is, igaz angliában élek, szavazom angliába is meg magyarba is.
2015. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha én Angliában dolgozom, szavazhatok ott, mert ott élek? Egy fenét! Ez inkább etnikai kérdés, mint földrajzi!
2015. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg azt támogatom, hogy amerre épp jársz külföldön és választások vannak ott szavazhassál is egyet. :D

Legalább olyan jó ötlet!

Túristakedvezmény.

2015. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Jogos a kérdés.
2015. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, végül is talán nincs is a Földön olyan ország, amelyikben ne élne legalább egy magyar állampolgárságú személy. Ez tehát azt jelentené, hogy bármely magyar állampolgár a világ bármelyik országában szavazhatna kedve szerint. Miért és kinek is lenne ez jó?
2015. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gina Lollobrigida ***** válasza:
Ja ide meg jöhetnének Indiából szavazni. Képzeld egy kontinensnyi szavazatot kéne átszámolgatni. Utána meg magukkal vihetnék innen a "honfitársaikat" hogy legközelebb ne kelljen már ekkora utat megtenni ennyi embernek...
2015. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi biztosan jól járnánk vele, csak kérdés, hogy mi lenne az értelme. A gúnyhatáron túli magyarok más kérdés, mert az ő sorsuk a magyarországi kormánytól is függ.
2015. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!