Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Fideszt egyedül az tartja hatalmon, hogy nincs kire lecserélni őket?

Figyelt kérdés
Mellesleg úgy látom, mindent megtesznek, hogy ez így is maradjon.
2015. nov. 5. 08:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Rendkívül pocsék a választék.
2015. nov. 5. 08:59
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Van kire lecserélni, csak az embereket ez nem érdekli.
2015. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Most már az is, hogy megvédték az országot a muzulmán invázióval szemben, miközben az álbaloldal elárulta a hazáját.
2015. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Ezt jól érzed!


A fidesz nem a jónép érdekeit képviseli. De jelenleg a gci Gyurcsány és egy harmat-gyenge Vona között választhatnánk.

Az MSZP jelöltjeire nem is pazarolnék szót...

2015. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Arról nem is beszélve, hogy a baloldal éppen most bizonyította be, hogy simán importálna 2% arab néger kisebbséget amiből családegyesítés után 10% lesz.


Természetesen a leszármazottaik majd rájuk szavaznának.


Milyen önzetlen segítség...

2015. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Meg az, hogy úgy alakították át a választási rendszert (egyfordulós), hogy amíg nem lesz egy erős ellenfelük, addig nem fogják tudni megdönteni őket, mert nem lehet a második fordulóban visszaléptetni, összefogni.

Ez viszont azt fogja előidézni, hogy a következő választáson esélyes lesz a Jobbik előretörése - ha a győzelme nem is. Egy jó, visszafogottabb kommunikációs kampánnyal lazán söprögethetnek. És ez sajna pontosan a Fidesznek és nem a baloldalnak lesz köszönhető.

2015. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Én szerencsére már Olaszban élek 2 éve. Úgyhogy magasról teszek az ottani szennyre. Teljesen hidegen hagy, mert eszem ágába sincs hazamenni soha.
2015. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A Fideszt az tartja hatalmon, hogy elhitetik veled, hogy nincs kire lecserélni őket. Pedig dehogy nincs.
2015. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, ugyan kire cserélnéd le őket?
2015. nov. 5. 10:00
 10/12 anonim ***** válasza:
nyolcaskára lehet cserélni
2015. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!