Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem hiányzik nektek Csintalan...

Nem hiányzik nektek Csintalan betelefonálós műsora a HírTV-n?

Figyelt kérdés
Régen sokat néztem. Nagyon tetszett, ahogy Csintalan jól leosztja a betelefonálókat, ha nem az ő nézetén vannak meg jókat okúltam a különböző nézeteken, amiket ott mondtak az emberek. Ma ennek a műsornak nincsen helyettese. Nem hiányzik?
2015. nov. 6. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy nem néztem Csintalan műsorát, de tekintve, hogy Hír TV-t sem néztem, sőt egy-két focimeccset leszámítva 5-6 éve TV-t se, így nem nagyon érdekel az egész.
2015. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De , nagyon hiányzik.

Helyette hiánypótlásként azt a műsort nézem , amiben a jövendőmondók telefonon jósolnak és energiát küldenek a televízión keresztül.

A kedvenc részem az , amikor pénzenergiát küldenek , felemelik a kezüket , megdermednek , sóhajtanak , majd közlik : nnna , ez elment !

Hasonlóan jól lehet szórakozni ezen , mint a Csintalan műsorán!

2015. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!