Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Kétfarkú Kutya Párt...

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt által nyomtatott Magyar Hírlapból van-e még raktáron? Tényleg ingyenes a Magyar Kétfarkú Kutya Párt által nyomtatott Magyar Hírlap 1 példánya?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen küldtek postán egyet. Nem tudom, van-e még.
2015. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%

felejtsd már azt a szánalmas emberek gyülekezetét.

nem is vicces amit csinálnak, inkább szánalmas ahogy a baloldal ilyen gyerekes módon próbálja alá ásni a Fidesz programjait.

mert igen, a fark-as kutyák átestek a ló túloldalára, és már semmi másról nem szól az egész mint baloldali propaganda.

2015. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Bár ezt a pártot nem tartom igazán pártnak, tényleges indulásukat a választáson bár jogszerűnek de károsnak és komolytalannak tartom.

Viszont a kommunikációjukat jónak tartom, fontosnak tartom, hogy egyfajta görbe tükörben szembesüljenek az elszállt kormánypártiak, és az agymosott szavazóik (nem mindet tartom annak, és bizonyára minden pártnak vannak agymosott, vagyis gondolkodni nem képes, mindent kritika nélkül tökéletesnek elfogadó szavazói).

Régen pont ez volt az udvari bolond feladata, aki igenis odaszurkálhatott a királynak, szemébe mondhatta a tutit, és meg is maradt a feje.

A kétfarkú bár vicces akar lenni, és a maga módján az is csak a nyárspolgárok sértve és támadva érzik magukat, ezért nem tudnak nevetni, de még gondolkodni sem, komoly társadalom és rendszerkritikát fogalmaznak meg.

2015. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos lenne egy görbetükör-párt a magyar politikában, de csalódtam bennük. Viccpártnak gondoltam, az utóbbi időkben viszont - vicces vagy sem - minden megnyilvánulásuk kormányellenes, bevándorlópárti, nyíltan baloldali. Annyira vicces, mint az ötvenes éves Ludas Matyija.
2016. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!