Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet megnézni az 1998-as...

Hol lehet megnézni az 1998-as magyarországi önkormányzati választások végeredményét településekre lebontva?

Figyelt kérdés

A Nemzeti Választási Iroda hivatalos oldalán az 1998-as magyarországi önkormányzati választásról szóló archív oldalán nem találtam meg a településekre lebontott választási eredményeket: [link]


A Nemzeti Választási Iroda hivatalos oldalának részletesebb átkutatásával sem jutottam eredményre.


A Google keresővel sem sikeredett használható weboldalt találnom, ahol leírják az 1998-as magyarországi önkormányzati választások végeredményét településekre lebontva.


Aztán sikerült egy használhatónak tűnő weboldalt ( [link] ) találnom a magyar nyelvű Wikipédia 1998-as magyarországi önkormányzati választásról szóló szócikkében, azonban az a honlap sajnos már megszűnt. Az Internet Archive weboldallal ( [link] ) próbáltam kibogarászni a talált weboldalból valami hasznosat, azonban a települések eredményénél már nem lehetett kiválasztani a települést, mert azt az aloldalt már nem tárolta el az Internet Archiver.


Kérem, aki tud használható weboldalt, ahol leírják az 1998-as magyarországi önkormányzati választások végeredményét településekre lebontva, az linkelje be ide.


A segítséget előre is köszönöm!



2015. nov. 13. 15:04
 1/5 valaki 1234 válasza:
Hamarabb megjárod gyalog az utat mint hogy várod hogy valaki elküldje
2015. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2015. nov. 17. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ezzel foglalkozott egyszer a XXI. Század.

Még ők sem jutottak semmire, a helyi levéltárba sem küldtek el minden infót, a szabály szerint. Lehet, hogy itt nem csak az önkormányzatiról beszéltek, hanem az országgyűlésiről is.

Szóval kb. sehonnan, ami botrány.

2015. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válsztások eredménye, kik jutottak be, igazán nyílvános lehetne.. Levéltár.. Nem az egész szavazati papírhalmazra lennék kíváncsi.
2015. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, hogy a kérdés kiírásakor hol volt és hol nem volt, de most ott van.

2021. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!