Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország menthetetlen?

Magyarország menthetetlen?

Figyelt kérdés

Milyen jövőt jósoltok neki 30-35 év múlva?

Én nem túl rózsásat.


2015. nov. 13. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még 2 évre előre sem lehet jósolni, nemhogy évtizedes távlatokra.
2015. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


A jelenlegi folyamatok már évtizedek óta tartanak és nekem nem tűnik úgy, hogy a visszájára akarnak fordulni.

2015. nov. 13. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem ugy tünik.. nagyon nem.
2015. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a népesség szaporulatot és az elvàndorlást nézzük akkor nagy a baj.
2015. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

de király még egy "szar ez az ország" ember.. -.- nem unjátok még? ne csak nyugatra nézzetek, hanem keletre meg délre is, és inkább örüljetek annak, amit sikerült elérnie ennek a "szar" országnak és örüljetek annak amitek van, és nem azért mert valahol egy eldugott helyen létezik egy kis falu ahol még ennél is rosszabb, hanem mert a föld lakosságának közel 2/3-a összetenné a két kezét, ha a széken pöffeszkedve a számítógépe előtt fórumokra írkálhatná, hogy "menthetetlen az országa".. -.- közel 4 milliárd ember él a földön, aki sokkal szerencsétlenebb helyre született, és örül annak amije van.. tudod miért? mert nem hálátlan és azt a keveset is megbecsüli ami neki adatott.. tudod honnan lehet tudni kinek a sorsa nagyon rossz? vagy hogy melyik ország menthetetlenül szegény? onnan hogy az ott élő emberek már az apróságnak is örülnek és megbecsülik..

inkább az ország jobbá tételén gondolkozz, vagy a saját életed jobbá tételén, tudod nem a gazdagság az egyetlen út a boldogsághoz, nézz magadba és rájössz, hogy te is igen keveset teszel azért hogy "menthető" legyen ez az ország..

2015. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 év múlva polgárháború lesz a romák és a bevándorlók között. Közben a nyugdíjasok meg reménykedni fognak, hogy majd a győztes eltartja őket.
2015. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Gondolom 2010 előtt az előtt az első sorokban ordítoztál a magyarországi nyomot ellen.

2015. nov. 13. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 22:29

tévedsz.. -.-

nem szeretem a fideszt, ez egy magánvélemény, de aki ezt az országot szarozza, az nem teljesen százas.. lehet körülnézni a világban.. aki szerint ez az ország rossz, az még nagyon de nagyon keveset tud a világról

2015. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Már engem is kezdenek nagyon idegeskedni a magadfajta emberek, mint te kérdező. Léptem -nyomon csak az ország szidását hallom a 6 évestől kezdve a 70 évesig, mint a betanított papagájok, mogyorónyi aggyal.

Tudjátok mikor lenne ez egy jó ország? Mikor tudnák előre haladni? Ha az emberek hozzáállása alapvetően megváltozna és nem mindig csak a pesszimista világképet nyomatná társadalmunk nagy része.

2015. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet előnyös jövője lesz, legalábbis remélem hogy jó irányba fordulnak a dolgok. Magyarországon is meg lehet csodálatosan élni, és még csak jóban sem kell lenni hozzá fideszesekkel.
2015. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!