Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a mai Magyarország...

Szerintetek a mai Magyarország nem túl modern? Nincs itt az ideje visszavenni ebből és kialakítani egy konzervatív, nacionalista kultúrát?

Figyelt kérdés

A TV-ben mindenféle amerikai sorozat és film megy, éjjel is van TV adás egy csomó csatornán. A fiatalok mindenféle külföldi ételeket esznek és ottani divatokat követnek, egyre több ember természetesnek veszi a homoszexuálisokat. A boltokban mindenféle külföldi import van, magyar, állami gyár által termelt termék alig.


Ha engem kérdeztek, szerintem az ideális korszak a Kádár-rendszer volt, abban egyensúlyban volt egymással a nacionalizmus és a modernitás. Sajnos a mai amerikai-stílusú életmóddal a magyarság nem egyeztethető össze, csak az orosszal.



2015. nov. 12. 23:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Szimpatizálni tudok a Wartburg-pálinkás trollal ilyen kérdések láttán...
2015. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Vicces, hogy valaki milyen komolysággal tudja leírni az eget rengető baromságait. Jó vicc volt, köszönjük!
2015. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

De, szerintem is túl modern. Kapcsoljuk le az áramot, az autókat dobjuk ki, könyveket égessük el.

Helyette lehetne barlangban lakni, tűz mellett pálinkázva közösen lándzsát faragni. Nem kell ide Facebook, számítógép, meg ilyen nyugati hülyeségek.

2015. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

A beszélgetést pedig befejeztem a témát illetően.

2015. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Először is magyar állami gyár kevés van ezért persze, hogy nem találkozhatsz vele. Másodszor nézd már meg az oroszok hol tartanak a modernitásba, egyáltalán nincsenek lemaradva az amerikaiakhoz és a többi országhoz képest. Amúgy tényleg követni kéne az oroszokat, mert már nekünk is kijárna egy világ szintű League of Legend csapat, akiket mindig esélyesnek tartanának a versenyeken.
2015. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, te mi a tökömnek nem húzol már ki végre az erdő közepére és valósítod ott meg a hülyeségeidet? Miért kell éveken át ide irkálni a marhaságokat, ráadásul számítógép és internet felhasználásával, amit állítólag annyira gyűlölsz? Ja, vagy mégsem annyira rosszak ezek az eszközök és csak a gambád nagy? Hát igen, valószínű...
2015. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
"állami gyár által termelt termék alig." Ja, sorolj már fel állami gyárakat...már ha ennyire hiányolod akkor csak tudsz olyan állami gyárakat ami termékeket gyárt...
2015. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
77%
Tetszik vagy nem a világ változik.
2015. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
35%

A kérdés jó és egyet értek vele viszont a magyarázata borzasztó és hatalmas tévedések vannak benne.

Az előttem válaszolók pedig sztereotipikusak, elfogultak, cinikusok és lekezelőek (csak, hogy néhány jelzőt említsek).

2015. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Először azt hittem, a kérdező egy sajátos magyar nacionalista kultúrára gondol, csak mikor megláttam a kádári ideált és az orosz életmód hangsúlyozását, akkor esett le, hogy delikvensünk megint az agyilag múltban rekedtek 'díszes' táborát gazdagítja.
2015. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!