Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan "komoly" ez az...

Lakod Dezső kérdése:

Van olyan "komoly" ez az iszlám szervezet, hogy később lehet lesz okunk félni?

Figyelt kérdés
Mi vár ránk? 15/f

2015. nov. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Fú, most mindenki fél hogy úristen Párizsba mi történt, közel-keleten ilyen naponta van.

Amúgy ha ilyen irányba halad europa akkor lehetséges hogy kell félni valamelyik terror szervezettől, de nyugi, nem Magyarországon fogják kezdeni

2015. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem most merült fel bennem a kérdés, a mostani francia terrortámadás miatt, hanem amióta van a bevándorló ügy
2015. nov. 14. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

#1

mondjuk én leszarom, hogy a közel keleten mi történik, ugyanis ha már megfőzték maguknak azt a szart ami ott megy, akkor egyék is meg, és ne hozzák be Európába.

oké hogy minden naposak ott az ilyen dolgok, csak mondjuk Európa a civilizált országok helye, itt az ember megszokta, hogy a jog és az állam valamelyest biztosítja a nyugalmat és a békét.

nem tudom, te örülnél ha minden naposak lennének a terror cselekmények?

vagy hetente 100 halnának meg EU szerte a merényletek miatt?

esetleg tegnap a te gyereked is ott lett volna a koncerten, és kapott volna pár golyót a fejébe, akkor is azt mondanád, hogy ez megszokott a közel keleten?

2015. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ! Félre értetted, én azt akartam leírni, hogy nem most kelet volna "felvilágosodni" miután ez megtörtént. Ez kiszámítható volt hogy egy ilyen terror akció megfog történi . Franciaországba nagyon súlyos a helyzet sajnos elvileg Párizsba már saját kis "kerületeik" vannak.

Hidd el én is ellenzem ezeket és szívem szerint visszaküldeném az összeset, nem mellesleg együtt érzek a franciákkal, de sajnos az EU főbb kormányai nem tesznek a migránsok ellen semmit.

2015. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már háboru csak eu tul liberális hogy belássa
2015. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!