Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be a 444-et...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért nem tiltják be a 444-et és az Index-et őgy, mint a Kurucinfót?

Figyelt kérdés
A két "hír"oldal sportot űznek a könnyen leleplezhető kettős mércéből, hazudozásból, demagógiából és ebből fakadóan a hisztériakeltésből is, és ezeket személyeskedéssel is koronázzák, amik egy normális oldalon végképp nem mennének el, így ezekért fel is lehetne őket számolni és börtönbe vágni a bűnbandát, mint ahogy a kurucot próbálták.
2015. nov. 15. 14:53
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#30: Az objektív tájékozódás miatt. Az újságírói véleménnyel semmi bajom nincsen, csak annak nem a törzsszövegben a helye, hanem külön dobozban, újságírói kommentárkánt a hír mellett, a másik, amit nem értek, hogy mire jó a kettős mérce, amit a 444 és Index alkalmaznak, hogy nálunk vagy az oroszoknál nem támogatják a homokozást és az illegális határsértést, teli torokkal náciznak, ellenben Angela nem támogatja a homokozást, nem merik jelzőkkel illetni, vagy az angol-francia / amerikai határzárakat sem merik kritizálni.


Kezdetben jobban ügyeltek a korrekt tartalomra a felsorolt médiumokban, a mostani cikkeken meg érződik, hogy izzadságszagúak, amiket csak fentről jó pénzért megrendelnek, hogy "ezt kell írni".


Nem mintha a 888.hu különbb lenne, az ugyanúgy gyújtósnak jó, mint a 444 / Index.

2015. dec. 11. 20:36
 32/34 anonim válasza:
Tölem.... Én továbbra is követem ezeket az oldalakat. Pl. most olvasok egy cikket az olimpiai formaruhákról. Képzeld, a szerkesztõség megírta a véleményét, hogy tetszik nekik. Jujj, felháborító, ugye? Miért törõdsz ezzel? Olvasd tovább a szêlsõ jobbos izéidet és hagyd meg nekem békében a hírolvasást. A 30as voltam.
2015. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

#32: Mondom, hogy nem a vélemény zavar, hanem a kettős mérce, mire jó az olyasmi ?


Miért lettem szélsőjobbosnak kikiáltva ?

2015. dec. 11. 23:58
 34/34 anonim válasza:

Mert úgy vettem észre, hogy a szélsõ jobbosok pörögnek êsz nélkül hasonló kêrdésekben.


Minden magazinnak saját mércéje van, ami nem kettõs vagy valótlan, csak saját. A nõk lapjában se fogsz arról szóló cikket olvasni, hogy a gyermekvállalás ártalmas dolog, pedig sokak szerint az, mégsem láttam itt senkit, hogy azonnal tíltsák be, mert egyoldalúan mutatja a világot.


Szerintem álszentség ilyeneken pampogni, mert te is csak egyoldalúan látod a kérdést. És így hogyan várod el, hogy más ne így tegyen?


Én továbbra is kedvelni fogom ezeket a híroldalakat. Már felsoroltam miért. Neked meg senki nem tette kötelezõvé az olvasásukat. Ajánlani tudom pl az origo.hu -t, az is hírportál és abból kiindulva, hogy én nem kedvelem, neked biztos tetszeni fog.

2015. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!