Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be a 444-et...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért nem tiltják be a 444-et és az Index-et őgy, mint a Kurucinfót?

Figyelt kérdés
A két "hír"oldal sportot űznek a könnyen leleplezhető kettős mércéből, hazudozásból, demagógiából és ebből fakadóan a hisztériakeltésből is, és ezeket személyeskedéssel is koronázzák, amik egy normális oldalon végképp nem mennének el, így ezekért fel is lehetne őket számolni és börtönbe vágni a bűnbandát, mint ahogy a kurucot próbálták.
2015. nov. 15. 14:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%

Erre egy baromi egyszeru magyarazat van.

[link]

[link]

Es akkor :


[link]


Latod, az elso ketto egy rendes cimmel, es bejelentett termeszetes szemelyekkel rendelkezo "ujsag" mig az utolson senki sincs, aki valalna onmagat, es igy felelosegre lehetne vonni.


Vagy ha ugy jobban tetszik, az elo kettonel tudom hol kell bombat robbantani, hogy megdogoljon a sok liberalis fereg, de a harmadik esetben csak gyava fergek vannak.


Igyhat, ezert.

2015. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"Magyarországot lejárató kampány arca lett. "


Igazan nem akarlak elkeseriteni, de Magyarorszag sajat magat jaratta le.


A duma meg amit lenyomtal igazan szivszorito, de igazabol irrelevans.

2015. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
A hosszú védőbeszédet mellőzve, tömören annyi a lényeg, hogy nekik nincsen joguk a bíróság hivatalos ítéletéig ítélkezni és helyettük eldönti, hogy vétkes-e vagy sem.
2015. nov. 15. 23:18
 24/34 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 23:18


Ha élő, egyenes adásban látszódik valami, akkor az az. Miért kéne hónapokat várni a nyilvánvalóra?

2015. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Gyakran esik meg, hogy külső szemszögből filmezve a rendőri intézkedés jogtalan / aránytalan, viszont a BodyCam-et visszanézve jogosan jártak el, ilyen alapon ha László Petrának is lett volna BodyCam-je, akkor nála is más megvilágításban lennének a dolgok.


Egyes "liberálisok" odáig eljutottak, hogy nem sikerült elgáncsolnia László Petrának a feléje rohanó idiótát, "csak" elgáncsolni akarta, és hogy ezért a szándékáért is ugyanúgy ki akarják készíteni, mint ahogy a "befejezett" gáncsolás esetén történt.


Lennétek kedvesek a huligános felvetésre válaszolni ill. arra is, hogy ezek miért szórakoznak teljesen biztonságos országokban is az illegális határátlépéssel ?

2015. nov. 16. 00:03
 26/34 anonim ***** válasza:

Laszlo Petra hasbarugott egy gyereket, szandekosan. Ez teny.


Ezen nincs mit ragodni, nincs mit gorcsolni, nincs mit magyarazni. Ennyit kozoltek az ujsagok is.


Tobbszor rugott, szo sem volt itt adrenalinrol meg egyeb ilyen szerecsenmosdato hazudozasrol. Amugy is gyulolte a menekulteket, nem veletlenul volt a Jobbik videosa, gondolta most lehet szabadon rugdosodni. Neki kellett volna a legjobban tudnia hogy manapsag soha nem tudhatod mikor videoz le valaki. Ennyi.

2015. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy minek vitatkozok veled 59%-os. Kérésedre felsoroltam bőven, a László Petrás eseten kívül, alátámasztva, hogy miért színvonaltalan a két szennyoldal, ezekre nem vagy hajlandó reagálni és erre átlovagolsz a László Petrára, ahol hazugságokkal tolod a demagógiákat (pl Jobbikos volt ezért következett hogy xenofób volt). Fölösleges veled vitatkozni. Utolsó két kérdésem lenne, el is hiszed, amit írsz, vagy tudatosan hazudsz, vagy csak trollkodsz ? Azzal tisztában vagy, hogy csak hirtelen MOST lettek nektek fontosak az illegálisok, pedig ezelőtt is bőven szenvedtek háborúiktól de még ti sem foglalkoztatok velük, sőt ha lehetett, muszlimoztatok jókat, rettegtetek az iszlamizációtól ? Képmutató banda vagytok.
2015. nov. 16. 15:30
 28/34 anonim ***** válasza:
te meg hulye vagy, de nagyon.
2015. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
A kommentedet olvasva világos, hogy kinek gyengébb a szellemi szintje :)
2015. nov. 16. 16:08
 30/34 anonim válasza:
Én kedvelem és renszeresen olvasom mind kettõt. Számomra viszont nem egyértelmû, hogy ha nem kedveled az oldal ideollógiáját, akkor egyáltalán minek foglalkozol vele? Igen, van amikor a szerkesztôség megírja a saját véleményét, mellyel van, hogy nem értek egyet, mégsem kezdtem el ellenséges propagandát egy névtelenséget biztosító felületen. Ami miatt kedvelem ezeket az oldalakat: 1. Az írók személyes hangvételû írásai, amitõl embereknek tûnnek. 2. Az írásaikhoz hivatkozásokat tesznek, amitõl nyomon követhetõ a hír eredete. Ez jelenti számomra a hitelességet. 3. Én semmilyen uszítást nem találtam ott, mint amit emlegetsz és talán pont ezek miatt nem tiltották le õket. Fel nem foghatom, hogy miért pörögsz így a témán.
2015. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!