Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Facebook profilképes...

A "Facebook profilképes háborúba" miért keverik bele a liberálisokat, miközben a nemzeti radikálisok kezdtek hőzöngeni azon, hogy egyesek a saját profiloldalukon így fejezik ki az együttérzésük?

Figyelt kérdés

Én még egyetlen liberálist sem láttam, aki arra bíztatott volna, hogy változtassam meg a profilképem, csak a nemzeti radikálisok ezzel kapcsolatos folyamatos nemtetszését.


Egyáltalán a nemzeti radikálisoknak mi közük van ahhoz, hogy valaki megváltoztatja a profilképét?



2015. nov. 15. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a háborút én sem nagyon értem.


Szerintem a liberálisokat azért keverik bele, mert ők kezdték még régen, amikor a b_zilobbi megnyert egy harcot az USA-ban, akkor a liberálisok szivárványos profilképet választottak.

2015. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezen a világon minden rosszat a liberalizmus okozott szerintük, megszokhattad volna már :-D
2015. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"A "Facebook profilképes háborúba" miért keverik bele a liberálisokat"

Ezt te hol láttad?

Én eddig csak a 24.hu "a mélymagyar suttyó nem teszi ki a francia zászlót biztos terroristabarát" cikkel találkoztam eddig egy másik kérdésnél.

2015. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

Csak feltettünk egy kérdést, hogy ha franciáztatok, akkor miért nem volt orosz zászló is. Ti ezt személyes sértésnek vettétek. Pedig csak egy ártatlan kérdés volt, amit ti támadásnak vettetek. És persze nem válaszoltatok meg. Az, hogy a zászlósok közül sokan liberálisok(nak vallják maguka), csak később derült ki. De mint írtam az egyik topikban is: nem lehetnek liberálisok, mert nem tekintik egyenlőnek a különböző nációjú, vallású, származású embereket. Így azoktól a rasszistáktól, náciktól, sovinisztáktól, akikeket leliberálisoztam, azoktól ezúton is elnézést kérek.


"Egyáltalán a nemzeti radikálisoknak mi közük van ahhoz, hogy valaki megváltoztatja a profilképét?"


Szerintem aki francia zászlósra változtatta a profilképét, azoknak a fele nem tudja miért változtatta meg. Persze a tudatlanság nem bűn.

2015. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én megváltoztattam a képem, sem radikális sem liberális nem vagyok, egyik rokonom párizsban él és a meccsre is elment, én csak a részvétemet fejezem ki ezzel! Orosz zászlót miért nem tettem ki? Egyrészt Mert oroszországban élő rokonom nincs, másrészt európaiként egy európai nagyvárost ért támadás jobban megráz, szerintem ez érthető!
2015. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Már nem is kell biztatniuk, mert az emberek már annyira le vannak butítva, annyira el vannak ásva, hogy megcsinálják maguktól is.
2015. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

"Ti ezt személyes sértésnek vettétek."


Persze hogy annak vették, a liberálisok nagyon nem szeretik, amikor rádöbbentik őket, hogy mekkora álszent, kétszínű fa szkalapok.

Megszokhattad volna már :)

2015. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jeffrey Spender ***** válasza:
56%

"másrészt európaiként egy európai nagyvárost ért támadás jobban megráz"


Az oroszok is ugyanolyan fehér európaiak mint a németek, franciák, angolok meg bárki. Meg attól függetlenül, bőrszíntől függetlenül bármilyen ember halálhírének ugyanolyan lesújtónak kellene lennie.

2015. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

ma 21:56

Nem tudom Milyen alapon kéne ilyennek vagy olyannak lennie, de ettől függetlenül tény, hogy ha a rokonom megölik az jobban megráz, mint ha a szomszédom, aminél viszont kevésbé ráz meg, ha egy olyan magyart akit még csak nem is ismerek, és szerintem nem meglepő módon kevésbé ráz meg, ha egy külföldit és rámadás, és még kevésbé ha tőlem tizen ezer kilóméterre egy olyan embert, akihez még távolról sem volt közöm! Kihozhatod belőle, h rasszista vagyok, mert nem egyenlően érintenek különböző veszteségekről értesülések bla bla bla, de szerintem a felvetésed alapvetően hülyeség! Hazudik aki azt mondja, h nem attól függ h mennyire rázza meg az esemény h mennyire állnak közel hozzá, és az is hazudik aki azt állítja, számára a földön élő összes ember ugyan olyan közel áll!!

2015. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!