Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják egyes emberek,...

Miért gondolják egyes emberek, hogy ha valaki mondjuk liberális, akkor az automatikusan szomorú, ha a magyar csapat kijut az EB-re?

Figyelt kérdés
Én mondjuk nem szeretem a focit, de ha olyan sportágban lenne csapatunk, amit szeretek, és kijutna egy nemzetközi versenyre, akkor örülnék.
2015. nov. 15. 23:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(Mielőtt jön a személyeskedés: Az, hogy nem szeretem a focit, az nem jelenti, hogy most hú de szomorú vagyok, hanem, hogy engem ez nem érdekel :D És nem azért, mert magyar siker, hanem mert egy unalmas sportnak tartom :D )
2015. nov. 15. 23:57
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Mert kétbitesek. Vitya az isten, vitya a liberálisok ellen van, akkor nekik is annak kell lenni. Vagy te tényleg azt hitted gondolkodnak? :-D
2015. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
48%

Van egy csomó ember, aki csak végletekbe gondolkozik. Egyszerűbbé teszi ezzel a saját életét sokkal. Kevesebbet kell gondolkozni, egyértelműbbek az irányok... Erre jó a kategorizálás is mindenféle. A politikai besorolásoknak már rég nincs semmilyen értelme. Nagyon sokszor azt veszem észre, hogy sok végletes embernek mindenki libsi, aki nem hajlandó fekete-fehér tengelyen kezelni mindent. és ez ki is elégíti őket, ezen az egy kis vonalon tudják értelmezni az egész világot.


én jó vagyok, aki nem olyan mint én az rossz.

amit én gondolok az a helyes, amit a libsik gondolnak az helytelen, hiszen ők rosszak.

én szeretem Magyarországot, a libsik nem mert ők helytelenül gondolkodnak.

én örülök a sikereknek, a libsik nem mivel nem szeretik Magyarországot.


kb ennyi. a világ ilyen könnyen kezelhető egy dimenzióban.

2015. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert hihetetlen ostobák az emberek.
2015. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Odanézzetek, egy egyedi hópehely! Olyan különleges vagy kérdező, hadd simogassam meg a buksid.


Képzeld, én sem nézem a focit, évente egy meccset ha megnézek (mostanit sem néztem), de attól még rohadtul örülök, hogy kijutottunk. Aki magyar, és nem örül, és magasról tesz rá az inkább maradjon csöndben és ne hangoztassa.

2015. nov. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem "gondolják", hanem "hiszik"!

A gondolkodáshoz 3 agysejtnél több kell, no meg annak ismerete, amiről "gondol" valamit!

2015. nov. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

nem tok mindegy hogy egyes emberek mit gondolnak?


Jelentosege nulla.


En speciel liberalis vagyok, es orulok hogy kijutott a magyar csapat.

2015. nov. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Mert a libik a focit Orbán sportjának tarják.
2015. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Mert a foci Orban sportja. Ezen nincs mit vitazni.
2015. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
07:33, Orbán élőlény, birtokolja az életet - nem akarnád ezért eldobni a tiédet?
2015. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!