Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne érdeklődés itthon egy...

Lenne érdeklődés itthon egy protestáns lovagrendre a Ku Klux Klan szellemisége alapján?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam a dolgon és én például szívesen lennék tagja egy ilyen alapokon nyugvó lovagrendnek.. Érdekelne esetleg ez rajtam kívül mást is? Alapíthatnánk egy ilyesfajta megmozdulást.. Persze nem a komplett másolatára gondolok a KKK-nek, csupán a szellemi alapokat és a rítust kölcsönöznénk és Europásítanánk, azon belül Magyarosítanánk. És nagyon fontos dolognak tartom hogy ne csak külsődleges kultúra legyen a vallás, hanem komoly szerepet vállalna a mozgalomba, a tagsághoz hithű tradícionalista protestánsnak kellene lenni. (Itt a tradícionális arra vonatkozik hogy nem valami sátáni pünkösdista fertő, Hitgyülekezete karizmatikus szekta, hanem Református, Evangélikus.)

2015. nov. 19. 16:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nneddudgi


Kijelentéseddel inkább te bizonyítottad azt miszerint nem éppen vagy jártas a teológiában.. Az ószövetségi próféciák teljesen ráillenek Jézus Krisztusra.. Ez a Zsidó nép vaksága, farizeizmusa, és gyengesége.. Félelem az igazságtól! Ami végül hosszú évszázadok alatt oda jutata Isten népét ahol most tart: a legnagyobb ateista tudósok mind Zsidók..


A törvényről maga a mester mondta hogy nem eltörölni jött a törvényt hanem betölteni. Pál pedig levelében megállapította hogy a megváltás ajándéka úgy tűnik inkább a pogány népeknek adatott hisz ő is tapasztalta Zsidó társai vakságát. Az akkor pogány népek pedig egyértelműen az Európaiakra vonatkozik, tágabban a fehér vagy Árja emberfajra..

2015. nov. 19. 22:00
 12/16 anonim ***** válasza:

azt tudod,hogy Einstein zsidó volt? És szinte egész öregkorát annak szentelte, hogy Isten létezését bizonyítsa? És a nobel díjasok 50-60%-a zsidó származású?

És a magyar Nobel díjasok közül szinte mindenki zsidó származású? (csak mert rájuk még azért ti is büszkék vagytok, ti szélsőjobbos okoskák!)

Árja fajelmélet, ne csináljál új szarságot, építs közösséget a 64 vármegyében és a betyárseregben aztán menjetek cigányokat verni... mivel négerek nincsenek. Undorító amit csinálsz, nem tudsz semmit, mindent elhiszel amit mondanak neked a bölcsek (fórumokon, kocsmákban, kurucinfon), de zsidót még csak törikönyvben, vagy karikatúrán láttál... Hát nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek!

Szélsőjobb! Jobrább nézz! Piros pacsira Klikkelj!

És majd amikor meg megvertek, vagy megöltök valakit, akkor mondjátok ti is azt, hogy parancsot teljesítettetek. Mint a Nácik! (Erre remélem büszke vagy, ilyet nem gyakran mondok emberekre.)

Nem vagyok zsidó, de van pár számomra nagyon fontos zsidó barátom, és belelátok az életükbe. Nem gazdagok, nincs nagy orruk, nem vallásosak, és nem tagja a keresztény eredetű! szabadkőműves mozgalomnak (többnyire azt se tudják a srácok, hogy mi az...). Persze vannak zsidó bűnözők is, menjen az összes dutyiba nem érdekel, de ne általánosítsunk. Ha nyugaton azt mondják ránk, hogy mi mind nácik,és fasiszták vagyunk akkor mindenki kikéri magának, hogy ő bizony neeeem! Akkor legalább próbáljunk meg kollektíven egy ilyen kérdéshez nyitottan hozzáállni.

Ja és a zsidók nem birtokolják a magyar-sumér eredetű Izraelben felépült "akropoliszunkat" és nem érdekük felvásárolni a magyar földeket, mert egy ilyen antiszemita országban ők nem bíznak, a föld már nem jó biznisz, nem terveznek hosszú távra, és el akarnak menni, mint a menekültek. Abba most ne menjünk bele, hogy Izrael és az arab országok folyamatos háborújának milyen áldozatai, hibái, bűnei vannak, ez nem ide tartozik.

Másrészt egyetlen vallás sem tanítja a rasszizmust, fasizmust, a gyűlöletet.

A kettes voltam...

2015. nov. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Einstein "vallása", ahogy ő gyakran kifejtette, inkább kozmikus tisztelet, csodálat és a buzgó alázatosság a természet harmóniája előtt, mint hinni egy személyes Istenben, aki képes az egyének életét irányítani."


És ahogy az előbb is írtad a legtöbb Zsidó nem vallásos. Továbbá emberileg egyértelműen törött lények.(Akiket ismerek azok, négy Zsidót ismerek.)

2015. nov. 20. 06:42
 14/16 anonim válasza:
A Ku Klux Klan az igazi "n*ggerek" :)
2015. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igen,lenne érdeklődés.Személy szerint én tisztelem ezt a dolgot,s cselekményt.
2016. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Minden,ami az erőszakra épít,vagy buzdít,Sátán szolgálatában áll!

Kereszténynek nincs helye semmilyen erőszakos szervezetben!

2016. aug. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!