Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a demokrácia? Hogy a...

Ez lenne a demokrácia? Hogy a parlamentből, ahol az ország állampolgárai által eltartott emberek dolgoznak (vagy legalábbis ott vannak) médiumokat tiltanak ki?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 20. 12:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

# 12

Abszolút szólásszabadság van, de nem trollszabadság. Indoklás nélkül benyögni, hogy "títsuk be az ertéelt", hát sok minden, csak nem értelmes dolog. Meg hát egyet értenem sem muszáj a hülyeségekkel.

2015. nov. 20. 13:15
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

" Amúgy ismerem a szó jelentését, de szerettem volna kiemelni a többes számot."


Igen, de így kicsit úgy hangzik mintha a túlvilággal kapcsolatot tartó személyekröl lenne szó.:)

2015. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

13# "títsuk be az ertéelt"


Én ilyent nem ítam. Felszóllítómodban nem. Ha ilyent olvastál be lehettél szívva. Az írtam hogy én mit tennék, de nem releváns, mert nem vagyok Politikus.

2015. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:12

90%-ban egyet értek, viszont azt is értsd meg, hogy attól hogy nekik kötelességük tájékoztatást adni az emberek felé, még vannak szabályok, amiket be KELL tartania egy embernek, aki oda megy közvetíteni, nem lehet csak úgy egy ájfonnal a politikus arcába mászni és a válasz adás közepén arrébb állni.. Vannak azért normák amiket illik betartani.. Az index, az RTL, a 444, a kuruc infó és még sorolhatnám, ezeknek a tudósítói rendszeresen megsértik a normákat.. Nem csodálkozok rajta, ha néha 1-1 ki van zárva közülük egy két eseményről.. És most nem arról van szó, hogy az összes ellenzéki média ki lett zárva.. Neked nem mindegy, hogy melyik habzó szájú ellenzéki portálról tudod meg az eseményeket? Most kifejezetten ragaszkodsz ahhoz, hogy már pedig neked az RTL tudósítson? Az nem jó, ha a hvg vagy az index? :DD Te is csak azért háborodsz fel ezen, hogy újból valami miatt lehessen oltogatni a Fideszt.. hát gratulálok

2015. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

Amilyen szemét a média, nem csodálkozok rajta. Gyurcsány is kitiltotta annak idején az indexet és a hírtv-t.


Nincs egy tetves médiafelület ahol normálisan, objektíven, elfogultság nélkül tájékoztatják az embereket. Kezd tele lenni nekem is a hócipőm hogy egy eseményről minimum négyféle felületen kell tájékozódnom és akkor nagyjából megvan a reális hírek.


Az RTL Klub pedig minden, csak nem normális csatorna. (pláne nem hírcsatorna) Gyakorlatilag ők abból élnek, hogy az emberek a reklámokat nézik. Ha nem lenne két reklám közé beszúrva egy-egy film vagy hírek, akkor a kutya sem nézné.

2015. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

# 15

Végül is igaz, van még médium, akik nem a kormány seggnyalói. Ez a szerencse. Soha nem is állítottam, hogy Észak-Korea szinten lenne az országunk, de azért mégis csak kiakasztó, hogy mennyire erősködnek azok ellen, akik nem őket szolgálják ki. Szerintem ez nem éppen demokratikus hozzáállás.

Egyébként meg igen, szívesen oltogatom a Fideszt, mert hát valljuk be, van miért. Szívesen oltogatom az MSZP-t, DK-t, stb., amikor hülyeségeket csinálnak. Gyurcsótányt is szívesen oltogattam annak idején. Inkább kritizálom az aktuális vezetést, mint hogy tövig benyaljak nekik.


# 16

"Az RTL Klub pedig minden, csak nem normális csatorna. (pláne nem hírcsatorna) Gyakorlatilag ők abból élnek, hogy az emberek a reklámokat nézik. Ha nem lenne két reklám közé beszúrva egy-egy film vagy hírek, akkor a kutya sem nézné."

Nem mondod, rájöttél, mi az a kereskedelmi TV? És tényleg nem nézne senki egy olyan csatornát, amin 0-24-ben reklám megy? :D

2015. nov. 20. 13:41
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell a fidesz seggét nyalni, és az is rendben van, ha szereted kritizálni ha oylan dolgot tesz, de ez az RTL kitiltás téma ez egy "csináljunk hírt mert most épp nincs más" szintű felháborodás.. oltogasd a fideszt a migráns politikája miatt, vagy a közbeszerzéses ügyei miatt, vagy az eu-s pénzek felhasználása miatt, vagy amiatt, amit a kerítés építés közben tettek (15-20 forintos névleges összegekért vették meg azokat a föld területeket a gazdáktól, ahol a kerítés keresztül ment, volt aki abból élt, hogy a mára ketté szelt földjét kiadta bérbe gazdálkodni).. ezer meg egy dolog van ami miatt lehet kritizálni, ne ostobaság miatt tedd, mert azzal a fidesz ellen küzdő embereket degradálod, a hitelüket veszed el.. Ezt nem értette meg a baloldal sem, hogy nem éri meg minden apróságba belekötni, mert egy idő után már ha egy igazán nagy dologról van szó, az embereket már nem is nagyon érdekli, csak azt mondják hogy (áá a baloldal már megint csinálja a fesztivált mert nem képes elfogadni a veszteséget)..
2015. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, miért nem világosak a leírtak:


"A hivatalos magyarázat szerint azért nem engedték be a csütörtöki eseményre az RTL stábját (és a Hvg.hu tudósítóját sem), mert ott csak egy úgynevezett sajtónyilatkozatra került sor, és nem hagyományos értelemben vett sajtótájékoztatóra, ahol újságírók is kérdezhetnének. Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke ezután távozásra szólította fel az RTL Klub stábját, mert szerinte a belépőjük csak a plenáris ülésre volt érvényes."

2015. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez. Miért, elhitted, hogy Athénban működött? Kb.: 12 évesen láttam, hogy nem (14 vagyok). Fizettek azért, hogy menj színházba, ne dolgozz, csak az a pénz meddig bírta? Ameddig el nem fogyott. (Bár harcban pusztult el Athén)

"Illiberális állam": amikor nektek, liberálisoknak, a francia király már nem számított bele az "egyenlőségbe", szabadságba, kb.: ott mutattátok be magatokat. (A francia királyt nem is akarták kivégezni, csak pár ostoba, akik jakobinusok voltak, de a mai libsik azokra hasonlítanak - utódaik)

2015. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

# 17

Tudod, mit, elfogadom az érvelésed, meggyőztél. Igazad van.

Nem háborgok ezen, valószínűleg tényleg túlreagáltam. Csak kicsit sok húzásuk van mostanság.

És örülök, hogy normális hangnemben szóltál hozzá a kérdéshez.

2015. nov. 20. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!