Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a demokrácia? Hogy a...

Ez lenne a demokrácia? Hogy a parlamentből, ahol az ország állampolgárai által eltartott emberek dolgoznak (vagy legalábbis ott vannak) médiumokat tiltanak ki?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 20. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Illiberális állam.
2015. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Oké, hogy az állampolgárok által eltartott emberek dolgoznak ott, viszont a magyar médiumoknak viszont fel kéne nőniük a feladathoz, hogy fontosabb dolgokat közvetítsenek.. -.- Szabálytalanságot szabálytalanságra halmoznak, amikor a parlamentben tevékenykednek.. Jogos a felvetés, hogy a médiumoknak jelen kéne lenniük, de az a felvetés is jogos, hogy a parlament nem játszótér, mint ahogy legtöbben annak használják.. A 444, sokszor az index, mióta fanatikus Fidesz ellenes lett, azóta az RTL klub is olyan szánalmas módszereket használnak néha, hogy nem csodálom ha kitiltják őket egy két eseményről.. nem tudom te mit szólnál, ha egyszer csak megjelenne valami szakadt ruhás hippi a munkahelyeden és a képedbe nyomna egy ájfónt, majd mindenféle bemutatkozás nélkül, vagy anélkül hogy elmondaná milyen médiumhoz tartozik, kinek dolgozik stb egyszer csak rád rontana random kérdésekkel, majd meg sem várja hogy válaszolj, utána meg megvágja a videót még röhejesebbre és feltölti yt-re.. mostanában már itt tartanak a médiumok mo-n.. -.-
2015. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon helyes. Az RTL-t nem csodálom. Ha én lennék a parlamentben, még frekvenciát Sem kapnának, max DVD-n adhatnák el titokban a sok szemetet meg homoszexualitást amit adnak.
2015. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%

Egyébként olyan nincs hogy "médiumok":

[link]

2015. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

ma 12:50

Azt mondod nem létezik olyan, hogy médiumok, majd linkelsz egy leírást, aminek az egyik bekezdésének ez a címe:

"Médiumok, mint a kommunikációs folyamat lépcsői"


???

2015. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Látom a címig jutottál, olvass a szövegbe is bele. Nyilván neki sincs fogalma csak összeollózta, ez Volt a Google elsö találata.
2015. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

"A média szó többes számú változata. Ezért tulajdonképpen nyelvtanilag helytelen a következő magyar kifejezés használata „médiumok” – mégis ez terjedt el a hétköznapi használat során."


Első bekezdés.

2015. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

13:01

[link]

utolsó mondatban a végkövetkeztetés:

"Szerintem tehát mára léteznek és jók mind a médium, mind a média, és ezek többes száma is."


Mindenkinek megvan a saját véleménye, kár ebbe ilyen szinten belekötni, mint ahogy te teszed.. -.-

2015. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

# 2

Szerintem nem érdemes egy átlagos munkahelyet a parlamenthez hasonítani.

A parlamentben a nép szolgái ülnek. Nekik kötelességük lenne mindenről tájékoztatni a népüket, akiket szolgálnak. El kell tűrniük, hogy kérdeznek tőlük. És nem a nép összes tagja vonul be a parlamentben, csak azok az emberek, akik szeretnék tájékoztatni a népet.

Ha valakinek nem tetszik, hogy sokat kérdezgetnek tőle, akkor nem kell politikusnak menni. Ennyire egyszerű.

Pár éve még Viktátor bontotta a Gyurcsótányék által emelt kordont a parlamentnél, ma már Viktátor emberei raknak ki riportereket a parlamentből. És nyilván egy olyan médiumot, ami nem tövig nyal be a kormánynak. Milyen érdekes.

2015. nov. 20. 13:12
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

"Trollok kíméljenek. "


Látom akkor nálad is csak addig van szólás/sajtószabadság amíg te beszélsz.


Én rühellem RTL-éket azóta, amióta halálos baleset részeseként össze voltam szakadva, ezek meg zaklattak hetekig hogy berángassanak valami balázs-só szerübe, és még nekem kellett volna rosszul érzni magam hogy nem állok kötélnek, mert ök már mindent elökészítettek. (nem beszélve azzól hogy valami hazugsággal akartak bepalizni hogy valami régi barátom kereste meg öket)


Ilyen férgeknek nincs helye a politikában, Sem Orbán Sem Bajnai meg senki mellett.

2015. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!