Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak a Fidesz miatt...

A jobboldaliak a Fidesz miatt lettek ennyire csendesek?

Figyelt kérdés

2010 előtt igazi forradalmi hangulat volt Magyarországon.

Majdnem, mint Ukrajnában a múltkor, csak konszolidáltabb verzióban.


2010 óta meg eltűnt ez a hangulat.



2015. nov. 22. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom milyen forradalmi hangulatról beszélsz, én nem éreztem a környezetemben semmi ilyesmit, csak a tvből ömlött ez, meg a rengeteg propaganda.. De ez meg van most is, nem tudom észrevetted-e, de a Fidesz éppen megmenti az országot a migránsoktól (legalábbis a plakátok tanulsága alapján)
2015. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Forradalmi hangulat? Hol mikor?
2015. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát most mi ellen lázadjanak? Megkapták a mélynemzeti-hiperkeresztyén vezetésüket, nem?
2015. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

"Hát most mi ellen lázadjanak? Megkapták a mélynemzeti-hiperkeresztyén vezetésüket, nem?"


Így igaz. A jólét azóta hatalmas méreteket öltött, mióta Orbán Nagyvezír vezeti csapatainkat.

2015. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fideszesek lázogtak. Kormányváltás lett, lecsendesedtek, a jobbikosok is, tekintve hogy orbán és a fidesz még mindig messze jobb mint az mszp. Attól függetlenül sokan nem nyugodtak még le teljesen, nem is fognak amíg a jobbik hatalomra nem kerül.
2015. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

"tekintve hogy orbán és a fidesz még mindig messze jobb mint az mszp."


Egyedül abban jobbak, hogy nem akarnak bevándorlókat. Ennyi, kész.

Erre még a 80 éves, félig magatehetetlen öregapám is képes lett volna, ha ő van ott Orbán helyén, mert ő is ki nem állhatja a buckalakókat.

Ennyitől még nem kell szentet csinálni orbánból.

2015. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

46%-os te olyan ostoba vagy, hogy az már nekem fáj.

látszik hogy fingod nincs a magyar politikáról.

2015. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálok szentet orbánból, én se bírom. De a tény az tény, az mszpnél jobbak.
2015. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!