Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány világkvótája...

A magyar kormány világkvótája meg lesz valósítva? Mindenhova mehetnek menekültek és bevándorlók ahogy akarja a kormányunk?

Figyelt kérdés

"Magyarország bevándorlási világkvóták bevezetését fogja javasolni az ENSZ-ben


Magyarország javasolni fogja az ENSZ-ben, hogy a bevándorlási nyomás kezeléséből ne csak Európa vegye ki részét, hanem világkvóták révén a világpolitika nagy szereplői is, akik részesei voltak azoknak a döntéseknek, amelyek nyomán instabil térségek jöttek létre földrészünk közelében - jelentette ki az MTI-nek hétfőn New Yorkban Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter."


[link]


2015. nov. 22. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:

"Európa nem lesz képes egyedül viselni a migráció terheit - jelentette ki Orbán Viktor szerdán New Yorkban, arra sürgetve az ENSZ főtitkárát, hogy kezdeményezzen tárgyalásokat a terhek globális megosztásáról, egy világszintű kvótarendszer létrehozásáról. A magyar miniszterelnök egyúttal keresztényként a muzulmánellenes hangulat terjedésének megakadályozására szólított fel."


[link]

2015. nov. 22. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van!
2015. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Így, a merényletek után, senki nem fog belemenni 1 világkvótába.
2015. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na azért megnézném, hogy az oroszok vagy a kínaiak belemennek ebbe.
2015. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges, ahogy az EU vezetői mindenféle baromságot kitalálnak és cirkuszolnak a minden normális ember számára nyilvánvaló legjobb megoldás helyett.
2015. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na most bevándorló vagy menekült? Nem mindegy. A menekülteket szétosszák az országok között, ez még talán jogos is, hiszen a menekültnek elvileg az a célja, hogy biztonságos helyre kerüljön. De bevándorlókat hogyan lehet szétosztani akár illegális akár nem? Bevándorlok mondjuk Dániába, aztán ott szólnak nekem, hogy a világkvóta alapján nekem Mozambikba kell mennem?
2015. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 güris ***** válasza:
Szerintem,nem.Nem bolondok hogy a nyakukba vegyenek egy potenciálisan nagyon veszéjes gondot.Pont az amcsik.Ez olyan lenne,mint ha egy emberölésre kiképzett pitbullt akarnának ölelgetni,egyszeri élmény lenne.Mi,Magyarok,miért is fogadnánk be egy idegent is?Van valami közünk az ott kialakul brutálhoz?NINCS.Se nekem,se a rokonaimnak,sem a barátaimnak,sem a Magyar polgároknak,és hogy átjöhettek rajtunk,az azért van,mert a drága ÚNIÓ,felháborodott volna,mert erőszak nélkül kivitelezhetetlen ekkora emberáradat megállítása,vagy elterelése.Egye meg Angela amit kifőzött.Egyet sem szabadna hagyni hogy ide!visszatoloncoják őket,ezeket a hátam közepére sem kívánom,nemhogy az asztalomhoz.
2015. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!