Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is egyetértettek a földelad...

Ti is egyetértettek a földeladásokkal?

Figyelt kérdés
Végre a gazdák akik eddig évente sok- sok pénzt fizettek az állami földek bérléséért megvehetik a földet. Így hosszútávon olcsóban jönnek ki mint a bérléssel. Például Ausztriában szint már nem is lehet állami földet találni - ők már régen túl vannak ezen emiatt olcsóban termelhetnek - nem kell a bérlésért fizetni.
2015. nov. 22. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Kár, hogy a földvagyon 99%-a a külföld, meg a fideszesek kezében fog kikötni. Hihetetlen mennyire beszopjátok ugyanazt a fityisztől, ami ellen lázadt mindenki feri idejében.
2015. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom nekem kissé gyanús hogy egy adott földet csak is egy ember vehet meg és hogy neki -15 forint az ára, akinek meg valóban kéne, rajta gazdálkodik évtizedek óta annak tizen millióért sem adják el.
2015. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

nyílt árverések vannak, bárki vehet földet akinek van rá pénze, és rendelkezik olyan papírokkal, ami igazolja hogy földműveléssel foglalkozik :)

és nem tudom ez a Fidesz közeli haverok kapják a földet fillérekért honnan jött?

ez megint egy ilyen baloldali szájhagyomány?

egyébként külföldiek (EU tagállamok) eddig is vehettek földeket, mint ahogy a magyar is vehet földet az EU-ban.

ezen semmi meglepő nincsen, vagy a magyar vehet bárhol, a nyugati meg csak rossz gonosz Fidesz haver lehet?

emberek jó lenne ha már ebből a megrögzött Orbán fóbiából kikecmeregnétek, mert elég unalmas, hogy csak ilyen alaptalan mindenféle mondva csinált hülyeségeket böfögtök be, csak hogy egy jó kis Orbán fikára lehetőségetek legyen.

és mielőtt jönne, hogy jujj csúnya fityeszes vagyok, nem nem vagyok fityeszes, csak már kezd irritálni ez a sok ostobaság amit ide leírnak néhányan, hozzátenném hogy hatalmas büszkeséggel.

2015. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

#3

Tudod töki egy árverés akkor nyilt ha nyilvános helyen és időben rendezik. Attól mert azt mondják rá közben titkolják hogy hol és mikor lesz az nem nyilvános árverés.

2015. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

#4 ne cinkeld már magad, mondtam hogy ez a szájhagyomány dolog már unalmas, és nem mellesleg az ostobaság manapság nem túl kifizetődő :)

egyébként töki a tudod kid, te hülye gyerek :)

itt tájékozódhatsz, hogy legközelebb ne legyél már olyan butuska:


[link]

2015. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ügyes kutyus de látom nem olvastál vele egy hirdetménybe sem. Időpont nincs benne a helyszínt is volt már hogy megváltoztatták, bár a legtöbb embernek a regisztrációját is visszadobják. Azt meg sem említem hogy 3 ha alatti földterületre még ilyen kamuérverést sem rendeznek.
2015. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem értek egyet. Több olyan Fidesz közeli ismerősöm van aki ezért végezte el nemrég az aranykalászos gazda képzést. Az én ügyvédnőm is akit megkérdeztem mit fog a földön csinálni amire rávágta "ne hogy azt hidd én majd kimegyek oda kapálni". Ennyit erről. Szépen a MAGOSZ irányításával eladják az állami vagyont. Persze aki megnézte milyen árak vannak, azok rájöttek már hogy ez nem az egyszerű földművesnek szó.:) Nem tudom miért süllyedt ennyire mélyre a társadalom hogy nem hagyja hogy a földet is eladják alóla. Azt amiért küzdöttek elődeink és amiből éltek és gyarapították az országot! A kormánynak inkább ezeket a földeket a településeknek-városoknak kellett volna adnia amiből haszon van az embereknek, azoknak akikből él az állam! És nem pedig Mészáros Lőrinc meg Simicska Lajos féle embereknek. (Hozzáteszem 2001-ben a Fidesz kormány adta bérbe az állami földeket. És 2010-ben meg Orbán Viktor megígérte nem kerül egy föld sem külföldi tulajdonba, ma meg már tudjuk hogy EU tagálomból érkezettek vehetnek földet vígan.)
2015. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

" Persze aki megnézte milyen árak vannak, azok rájöttek már hogy ez nem az egyszerű földművesnek szó.:) "


Semmit nem tudsz a földről kisfiam! HA tényleg megnézted volna a részleteket, külön kisbirtokosokra van az egész kitalálva. Az meg hogy nem olcsó? Hát a föld az nem egy olcsó dolog. Vagy mit hittél? Hogy 50 ezerért veszel 8 hektár sok aranykoronás földet?

2015. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Majd kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből 2 év múlva.

Mint tudjuk, Fityiszék ott lopnak, ahol csak tudnak, szóval nem sok jót remélhetünk tőlük. Attól, hogy az ember nem látja át a ravaszságot, az még ott van, pláne ha olyan emberekről van szó, akikről már a múltban is bebizonyosodott, hogy simlisek.

2015. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
A sok hülye itt verte a nyálát hogy hogy merészeli az mszp eladni az országot külföldieknek, erre a fidesz a földek nagyrészét külföldi nagytőkéseknek adta el, miközben bereklámozta hogy a magyar föld a magyaroké :D Jól beszopatott mindenkit,,,
2015. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!