Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek abban az országban...

Szerintetek abban az országban sajtószabadság van, ahol az a médium nem léphet be a parlamentbe amelyik valóságnak megfelelő de a kormánynak nem tetsző módon publikál?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 20:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

"Bocsánat, valóban így fogalmaztam.

Csak már nagyon ideges vagyok minden baloldalira. Ilyenkor nem gondolkozom. "


Hát ez az!Sajnos sokan így vannak ezzel!


"És igen, az RTL lejárató kormányellenes viselkedése szánalmas."


Volt ilyen tévé az "elmúltnyócév" alatt is, (mármint kormányellenes)mégis ott csücsülhettek a parlamentben.

Egyébként egy demokráciában a parlamenti ülések nyilvánosak, ami nem azt jelenti, hogy én, mint magánember bemehetek, hanem a sajtó bármilyen képviselője közvetíthet róla.


"Nem csoda, az RTL azt hiszem német vagy holland..

Azok pedig a fő liberálisok. "


Már megint ez a liberálisozás! De most is látszik, hogy tök semmit nem tud semmiről, inkább "liberálisozik" egyet és kész. Németországban mióta van liberális kormány? Guglizd ki, ha nem tudod!


"De háhá, nem tévesztenek meg a németek, attól hogy liberálisok, nem rejtik el 39-45öt!"


Ezen már csak nevetni tudok :D :D

2015. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha a kormány jól teszi a dolgát, azt az emberek is érzik saját bőrükön. Ez esetben nincs értelme kitiltani egy tévét sem, mert az mondhat akármit, az emberek érzik, hogy jobban élnek.

Ha nem teszi jól a dolgát egy kormány és az emberek rosszabbul élnek...akkor ugyanez a helyzet (csak fordított előjellel persze)

2015. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nekem azért megdöbbentő, hogy 2015-ben ennyien vannak akik olyan manipulált hírműsort akarnak, amit egy csoport amennyiben az őt nem tünteti fel rossz színben attól függetlenül igaz vagy nem, jóváhagyott és a nyilvánosság elé tárhatónak ítélt.Aki a magyar történelmet ismeri tudja, mennyien meghaltak azért, hogy az igazság megjelenhessen a sajtóban akkor is, ha az a vezetés hibáit vagy bűneit láttatja. Ez nem oldalfüggő ahogy itt sokan megpróbálják ezt idekeverni. Ugyanez megvolt az MSZP kormányzásának ideje alatt is, sőt konkrétan az RTL sem "felejtette el" leadni az ilyen anyagokat.
2015. nov. 24. 13:53
 24/27 anonim ***** válasza:

"amelyik valóságnak megfelelő de a kormánynak nem tetsző módon publikál" - valóságnak megfelelő módon tájékoztató médium nincs.


"Ahová bemehet az egyik (MTV1,TV2) oda be kell engedni a többit is(RTL), vagy nincs szó sajtószabadságról." - vagyis fogalmad sincs, mi az a sajtószabadság.

2015. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ezt a külföldről irányított szennycsatornát már régen be kellet volna tiltani.



Ugye azt már mindenki tudja, hogy a híreket külföldről irányírva mindig úgy "formálják" cenzúrázák, hogy azok mindenféle képen lejárató célzatúak legyenek.


Így próbálják a nyugati hatalmak meggyengíteni a bizalmat a kormánnyal szemben hiszen nem olyan kormányunk van amely mindenféle nyugati parancsnak engedelmeskedve bólogat mint 2002 és 2010 között.

2015. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"...külföldről irányírva mindig úgy "formálják" cenzúrázák, hogy azok mindenféle képen lejárató célzatúak legyenek."


Ez teljes butaság, valami vagy igaz vagy nem. Amennyiben nem igaz, a kormány természetesen nagy dirrel durral kiakadna az biztos, amennyiben árnyalva lenne az igazság szintén, a Fideszről el sem tudom képzelni hogy csak lapítana ilyen esetben. Éppen az a probléma, hogy ilyenekről szó nincs, szó szerint az igazság fáj nekik, arról pedig ők tehetnek nem egy csatorna...

2015. nov. 24. 20:44
 27/27 anonim ***** válasza:

Médiamanipuláció, minden csatorna a saját megrendelőinek dolgozik.


"Ja, a magyar nép újabb két napig butíthatja magát a barátok köztön, az éjjel-nappal Budapesten meg a többi "színvonalas" műsoron."


Ezen hangosan felnevettem, mennyire igaz! :D

2015. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!