Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az is a sajtószaba...

Szerintetek az is a sajtószabadság része, hogy akár még az RTL Klubot sem hívják, ill. kizárják Orbán sajtótájékoztatójáról?

Figyelt kérdés

[link]


Az ugye megvan hogy Orbán sajtófőnöke valójában egy sajtóra kihegyezett testőr, aki ha kell akár lökdöséssel védi meg Orbánt a potenciálisan kínos kérdésektől?



2015. nov. 20. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
A médiában dolgozó embereknek meg kéne tanulniuk viselkedni, és akkor nem lesznek kitiltások.. :D
2015. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Az RTL klub nem sajtó.:)


Mint a másik kérdésnél is írtam:

"Nagyon helyes. Az RTL-t nem csodálom. Ha én lennék a parlamentben, még frekvenciát Sem kapnának, max DVD-n adhatnák el titokban a sok szemetet meg homoszexualitást amit adnak."


Látom ma ezzel lesz tele a gyik.

2015. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
A sajtószabadság csak annyit jelent, hogy az RTL klub azt mond, amit akar. Egy igazi demokráciában nem kötelező a politikusoknak minden kínos kérdésre válaszolni. Viszont a nép feladata a nem válaszoló politikusok azonnali lemondásának kikényszerítése.
2015. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

"Nagyon helyes. Az RTL-t nem csodálom. Ha én lennék a parlamentben, még frekvenciát Sem kapnának, max DVD-n adhatnák el titokban a sok szemetet meg homoszexualitást amit adnak."


ez esetben örülök, hogy nem te vagy a parlamentben


félreértés ne essék, nem nézem azt a sz*rt, de nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol csak úgy el lehetne hallgattatni azokat, akik nem értenek egyet a hatalommal

2015. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, miért nem világosak a leírtak:


"A hivatalos magyarázat szerint azért nem engedték be a csütörtöki eseményre az RTL stábját (és a Hvg.hu tudósítóját sem), mert ott csak egy úgynevezett sajtónyilatkozatra került sor, és nem hagyományos értelemben vett sajtótájékoztatóra, ahol újságírók is kérdezhetnének. Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke ezután távozásra szólította fel az RTL Klub stábját, mert szerinte a belépőjük csak a plenáris ülésre volt érvényes."

2015. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

"Egy igazi demokráciában nem kötelező a politikusoknak minden kínos kérdésre válaszolni"


olyanokat kérdezni, hogy miért éheznek gyerekek miközben stadionok épülnek nem kérdés, hanem demagóg

2015. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
4#: nekem nem az a bajom hogy nem ért egyet a hatalommal, hanem már személyesen megtapasztaltam az aljasságukat, ezt egy másik fórumon ki is fejtettem.
2015. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tehát mostantól csak a talpnyaló MTI által tájékozódhatunk?
2015. nov. 20. 15:35
 9/17 A kérdező kommentje:
De azért az megvan, ugye, hogy régen teljesen elfogadott volt, hogy szinte bárhol lehetett dolgozhattak az újságírók a parlamentben, csak hát egyszer az újságírók lebuktatták a képviselőket, hogy mennyire is tartják be a maguk által hozott törvényt, miszerint nem szabad a munkahelyen dohányozni? Erről szólt az egész, ami szintén nettó sajtószabadság megnyirbálása volt.
2015. nov. 20. 16:46
 10/17 MolotovPunk ***** válasza:
89%

Szerencsére nem te vagy hatalmon,így az RTL továbbra is sugározhat jó műsorokat is.Magyarul Balóval,XXI.század,Házon kívül.

A fityesz is elakarta lehetetleníteni őket,de kevesek voltak ők ahhoz.Rá is jöttek erre,aztán most próbálják őket ki tiltani innen onnan.

Megjegyzem:Szánalmas dolog volt ez a sajtótájékoztatós kitiltás is...

2015. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!